2020-03-20

„Domowe rozgrywki”: Drugi sezon od 12 kwietnia w Polsacie

0

Mini-serial komediowy o rodzinie Czechoskich wraca na antenę. Zapraszamy na 8 sześciominutowych odcinków, które będą emitowane w Polsacie w każdą niedzielę od 12 kwietnia o godz. 18:40. Partnerem produkcji jest Santander Bank Polska. Jakie będą „Domowe rozgrywki” w drugim sezonie?

Mama Agnieszka (Barbara Wypych) to księgowa i mózg operacyjny. Ona podejmuje najważniejsze domowe decyzje i trzyma w ryzach całą rodzinę. Mąż Marek (Jakub Wieczorek) jest właścicielem warsztatu samochodowego i jednocześnie zagorzałym kibicem piłki nożnej. Razem wychowują dwójkę dzieci - Helenkę (Karina Woźniak) i Tadzika (Maks Balcerowski). Nigdy nie mogli narzekać na nudę, ale tym razem w życiu Czechoskich nastąpi prawdziwa rewolucja!

Już w pierwszym odcinku przeprowadzą się z kamienicy do własnego domu. Zmiana otoczenia to też zmiana dotychczasowego trybu życia i nowi sąsiedzi. Już na dzień dobry poznamy przemiłą sąsiadkę Majkę (Zuzanna Lit), vlogerkę kulinarną, o której urok osobisty będzie zazdrosna Agnieszka. Tymczasem Marek w końcu zdecyduje się na zatrudnienie pracownika do swojego przydomowego warsztatu. Tym sposobem poznamy Ryśka Pecha (Wojciech Solarz), którego nazwisko sporo zdradza, gdyż to za jego sprawą nastąpi wiele zabawnych zwrotów akcji oraz miłosnych intryg i uniesień. Motywem przewodnim całej serii będzie niezmiennie piłka nożna, zatem kibice z pewnością odnajdą dodatkową nić porozumienia z bohaterami serialu.

Producentem „Domowych rozgrywek” jest firma Lulu Production.

  

Domowe rozgrywki w niedzielę o godz. 18:40 w Telewizji POLSAT.

 

Komentarze