2020-03-18

Jurorzy do widzów „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

0

Co powiedzieli fanom programu po przeniesieniu 13. edycji na jesień? Emisja show została wstrzymana po drugim odcinku ze względu na epidemię koronawriusa. Małgorzata Walewska w rozmowie z POLSAT.PL, a Katarzyna Skrzynecka i Adam Strycharczuk w mediach społecznościowych skomentowali tę decyzję. Jurorzy „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” opisują także, w jaki sposób spędzą czas kwarantanny.

13. edycja „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” zapowiadała się świetnie. W pierwszym odcinku zwyciężył Maurycy Popiel, który wcielił się w Andrzeja Adamiaka, lidera zespołu Rezerwat, a w kolejnej części wygrał Filip Gurłacz, który zachwycił w roli Eminema. - Nagraliśmy jeszcze kolejne dwa odcinki i zapewniam państwa, że obydwa są świetne! - powiedziała w rozmowie z POLSAT.PL Małgorzata Walewska.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Twoja Twarz Brzmi Znajomo (@twojatwarzbrzmiznajomo)

Z powodu epidemii koronawirusa w Polsce kontynuacja show obecnie jest niemożliwa, a program został przesunięty na jesień. - Póki co, nie możemy realizować kolejnych odcinków tej edycji, nawet bez udziału publiczności w studio, ponieważ sama ekipa wspaniałych twórców tego niezwykłego show to ponad 150 osób - wyjaśnia Katarzyna Skrzynecka.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

💙😢 To dla nas wszystkich smutna wiadomość... W związku z obecną sytuacją stanu zagrożenia epidemicznego, Telewizja Polsat podjęła decyzję o zawieszeniu wiosennej Edycji naszego programu 💙😢 @twojatwarzbrzmiznajomo oraz @tanieczgwiazdami .... 😢 Wczoraj wyemitowano 2 odcinek @twojatwarzbrzmiznajomo nagrany wcześniej, z udziałem Publiczności, jeszcze przed stanami zagrożenia zdrowia... Dziś popołudniu na anenie POLSATU 💙🌞 @polsatofficial będzie można obejrzeć powtórkę tego odcinka. Niestety kolejny , zrealizowany już odcinek może zostać wyemitowany dopiero we wrześniu...😢 gdy - mamy nadzieję - powrócimy na antenę jako 13 Edycja jesienna... 💙🎶🎶🎤 Póki co, nie możemy realizować kolejnych odcinków tej Edycji, nawet BEZ udziału Publiczności w Studio, ponieważ sama Ekipa wspaniałych Twórców tego niezwykłego SHOW, to ponad 150 osób!!!! NAJWAŻNIEJSZE JEST ZDROWIE 🌷 którego i Państwu i sobie ŻYCZMY!!! Do zobaczenia w @twojatwarzbrzmiznajomo jak świat wróci do normy.... #zostajemywdomu

Post udostępniony przez Katarzyna Skrzynecka (@katarzyna_skrzynecka)

Jurorzy nie kryją, że są zasmuceni tym faktem, ale potrafią zrozumieć podjętą decyzję. - Wielogodzinna charakteryzacja i makijaż wymaga kontaktu bezpośredniego i zmniejszenia dystansu do zera. Mimo że bardzo się lubimy i ten dystans nas nie męczy, to w obliczu zagrożenia koronawirusem może być niebezpieczny. Jeżeli wszyscy podejdziemy do zaleceń sanepidu poważnie, to myślę, że mamy duże szanse na opanowanie tej pandemii - objaśniała Małgorzata Walewska.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Malgorzata Walewska (@walewskamalgorzata)

Adam Strycharczuk podszedł do tematu w swoim stylu, czyli z humorem i dystansem. - U mnie dziś czwarty sezon „Domu z papieru”, a u was? - napisał na swoim Instagramie, dodając zdjęcie papieru toaletowego, w nawiązaniu do ostatnich zakupów Polaków.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

U mnie dziś 4. sezon „Domu z papieru”, a u Was? #lacasadepapel #casadepapel #domzpapieru #toiletpaper #papiertoaletowy #bogactwo #swag

Post udostępniony przez Adam Strycharczuk (@adam_strycharczuk)

Współtwórca kanału Na Pełnej podziękował także za wsparcie, które dostał w związku z jego debiutem w loży sędziowskiej. - Dostaję od was dużo ciepłych słów odnośnie mojego jurorowania. Dziękuję wam za to. Mam nadzieję, że na jesieni zobaczymy się wszyscy w kontynuacji obecnej edycji - czytamy na jego profilu.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

No i tak to, wirus niestety wszystkim nam krzyżuje plany. Dostaję od Was dużo ciepłych słów odnośnie mojego jurorowania. Dziękuję Wam za to. Mam nadzieję, że na jesieni zobaczymy się wszyscy w kontynuacji obecnej edycji. Tymczasem zapraszam na kanał „Na Pełnej” na YouTube oraz obserwowanie mnie tu i tam, bo będę się starał Wam godnie wypełnić lukę w rozrywce. Życzę Wam też dużo zdrowia i umiejętności przesiania tych ton informacji, które nas zalewają. Wrzucam zdjęcie z wakacji, na które udało mi się wyjechać w styczniu w totalnie ostatnim momencie i wspominam je wspaniale. #tb #cambodia #phnom penh #stayhome #zostańwdomu

Post udostępniony przez Adam Strycharczuk (@adam_strycharczuk)

W jaki sposób jurorzy radzą sobie z trudnym czasem kwarantanny? - W tym kryzysowym czasie trzeba się też ratować szukaniem dobrych stron domowej izolacji, które warto całym sercem docenić - napisała Katarzyna Skrzynecka pod zdjęciem w otoczeniu rodziny. - Rozmawiamy, czytamy sobie, gramy w edukacyjne i rodzinne gry, wyżywamy się na domowych porządkach i remanentach, na które zazwyczaj brak czasu, dzwonimy „jak u Was?” do przyjaciół i rodziny - szczegółowo opisała swoje aktywności aktorka.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

W tym kryzysowym czasie trzeba się też ratować szukaniem dobrych stron domowej izolacji, które warto całym sercem DOCENIĆ 🥰👨‍👩‍👧‍👧🌷💞 Chwile wytchnienia w codziennym zawodowym pędzie... CZAS RAZEM 👨‍👩‍👧‍👧🥰 RODZINNIE REALNIE NIEWIRTUALNIE 💞 Inne tempo życia, miejsce na refleksje... Rozmawiamy, czytamy sobie, gramy w edukacyjne i rodzinne gry, wyżywamy się na domowych porządkach i remanentach, na które zazwyczaj brak czasu, dzwonimy "jak u Was?" do Przyjaciół i Rodziny... Oglądamy rodzinnie zaległe filmy... gadamy, gadamy, gadamy, JESTEŚMY ZE SOBĄ I DLA SIEBIE 💞 CAŁYM SENSEM ISTNIENIA I MIŁOŚCI W RODZINIE 👨‍👩‍👧‍👧👍 Pomimo, że - jak tysiące ludzi z różnych branż - pocieszamy się w cieniu przerażającej rzeczywistości zamkniętych na dłużej miejsc pracy i perspektywy braku możliwości wykonywania naszej codziennej pracy zawodowej i zarobienia na życie... Nigdy nie brakowało nam pokory i odpowiedzialności ... Ten czas tym bardziej ją weryfikuje.... #zostańwdomujeślimożesz #zostańmywdomu #rodzina #społeczeństwo #solidarność #odpowiedzialnosć #miłość @marcinlopucki @paulinkaxxd #rodzina #razem #family #zostańwdomu #familytogether

Post udostępniony przez Katarzyna Skrzynecka (@katarzyna_skrzynecka)

Inne plany ma Małgorzata Walewska. - Bardzo się cieszę z takiej ilości wolnego czasu, który będę mogła spędzić w domu. Poświęcę się pisaniu pracy doktorskiej i już nie mam pretekstu, żeby to odwlekać! Od pisania odrywać mnie będą tylko internetowe transmisje przedstawień operowych - zdradziła jurorka.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Malgorzata Walewska (@walewskamalgorzata)

- Jednocześnie odczuwam duży niepokój o zdrowie moich bliskich. Zrobiłam zapasy żywności i środków dezynfekujących. Zakładam, że jeśli komuś z moich domowników przydarzy się choroba, to zrobię izolatkę w domu i nie oddam nikogo do szpitala, chyba że nie będzie innego wyjścia. Wszyscy codziennie staramy się podreperować nasz system immunologiczny. Życzę wszystkim wiele zdrowego rozsądku i odporności - dodała na koniec.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kochani, mamy dla Was bardzo ważne informacje!

Post udostępniony przez Twoja Twarz Brzmi Znajomo (@twojatwarzbrzmiznajomo)

Kolejne odcinki Twoja Twarz Brzmi Znajomo jesienią 2020 roku w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo

Komentarze
© Polsat 2021