2020-03-17

„Joke Show” w Telewizji POLSAT od soboty 21 marca

0

Nowy oryginalny program, którego gospodarzem jest Rafał Rutkowski. Co czeka widzów? Znany komik i aktor wraz z wyjątkowymi gośćmi zapewnią niebanalną rozrywkę. Nie będzie żadnych tematów tabu! Produkcja zastąpiła w ramówce „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, którego emisja została przeniesiona na jesień. „Joke Show” od 21 marca w sobotę o godz. 22:00 w Telewizji POLSAT.

„Joke Show” to program oparty na bijących rekordy popularności formatach typu „panel show”. Jego gospodarzem jest popularny satyryk i aktor Rafał Rutkowski. Aktor, komik oraz stand-uper doskonale zna się na rozśmieszaniu Polaków.

Przy wspólnym stole artyści i celebryci opowiadają ulubione dowcipy, przywołają anegdoty oraz żartobliwe wspomnienia z własnego życia. Z racji godziny emisji widzowie mogą spodziewać się dużej dozy szczerości - nie zabraknie również bardzo osobistych „pikantnych” historii.

Na tym jednak nie koniec! Prowadzący Rafał Rutkowski podczas poszczególnych rund tematycznych ocenia żarty swoich gości, a także talent i zdolności komediowe. Pod koniec odcinka wybiera zwycięzcę, który niezależnie od wygranych rund w opinii gospodarza zasłużył na specjalne wyróżnienie i... oryginalną nagrodę niespodziankę.

W każdym z dziesięciu odcinków pojawia się czworo gości specjalnych, a są to znani aktorzy, piosenkarze, artyści kabaretowi, stand-uperzy, dziennikarze czy blogerzy. Wśród nich między innymi: Katarzyna Skrzynecka, Weronika Rosati, Ewa Kasprzyk, Joanna Liszowska, Michał Kempa, Bożena Dykiel, Zofia Zborowska-Wrona, Katarzyna Pakosińska, Piotr Gąsowski, Piotr Cyrwus, Karol Strasburger, Zygmunt Chajzer, Wiktor Zborowski, Robert Janowski, Stefano Terrazzino i Wojciech „Łozo” Łozowski.

Program na zlecenie Telewizji POLSAT został wyprodukowany przez Constantin Entertainment Polska Sp. z o.o.

Joke Show w sobotę o godz. 22:00 w Telewizji POLSAT.

Komentarze
© Polsat 2020