2020-03-09

„Gliniarze” - odcinek 416: Wieczór kawalerski Krystiana

0

Olgierd jako świadek szykuje Krystianowi wieczór kawalerski. Śledczy nie ma za bardzo pomysłu, jakie atrakcje zapewnić koledze. Prosi o pomoc policjantów z komendy, którzy mają mnóstwo propozycji. Jednak kiedy w organizację włącza się Andrzej, ojciec Krystiana, sytuacja szybko wymyka się spod kontroli.

Oglądaj serial „Gliniarze” online na IPLA.TV.

Para nastolatków odnajduje wiszące na sznurze ciało młodego mężczyzny. W toku śledztwa okazuje się, że to wikary z miejscowej parafii, pomagający lokalnej fundacji charytatywnej. Jego samobójstwo zostało upozorowane. Detektywi odkrywają listy z pogróżkami adresowane do księdza, którego podejrzewano o kradzieże we wspomnianej instytucji. Komu naraził się wikary?

Śledczy z komendy zastanawiają się, co zorganizować na wieczór kawalerski Krystiana. Spotykają się, aby wspólnie przy piwie ustalić szczegóły. Do dyskusji wkracza tata przyszłego pana młodego, który proponuje, aby zrobić coś... nielegalnego. Wywołuje to uśmiech wśród policjantów, jednak Andrzej nie daje za wygraną. Chce zrobić niespodziankę swojemu synowi, co niepokoi Olgierda.

Gliniarze od poniedziałku do piątku o godz. 17:00 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Kto jest kim w serialu „Gliniarze”? Poznaj bohaterów
Co się wydarzy w ósmym sezonie serialu „Gliniarze”?
Ewelina Ruckgaber dla POLSAT.PL o serialu „Gliniarze”
Tomasz Skrzypniak: „Gliniarze” mocno zaskoczą widzów

Komentarze