2020-03-03

Prezentacja ramówki Polsatu. Zobacz kulisy wydarzenia!

0

Wieczór z Gwiazdami Polsatu to zapowiedź wiosennej oferty stacji. Jakie seriale, programy i filmy widzowie będą mogli oglądać w najbliższych miesiącach na antenie Telewizji POLSAT? Kto pojawił się na czerwonym dywanie? Zapraszamy na relację z wydarzenia!

4 marca w warszawskiej restauracji Endorfina zaprezentowana została nowa oferta Telewizji POLSAT. Wiosenna ramówka Polsatu 2020 rozpoczęła się od rozmów na czerwonym dywanie w błysku fleszy, które z gwiazdami przeprowadzała Agnieszka Hyży. To było doskonałe wprowadzenie do oficjalnej części, którą poprowadził Krzysztof Ibisz. Oglądaj transmisję internetową z Wieczoru z Gwiazdami Polsatu:

Część oficjalna rozpoczęła się od emisji spotu promującego ekologiczne stowarzyszenie Program Czysta Polska. - Dwadzieścia trzy lata temu została powołana do życia Fundacja Polsat. Ruszamy z kolejną inicjatywą. Chcemy edukować, informować, inicjować do zmian, bo jest to bardzo ważne w obecnych czasach. Wszystkie spółki z naszej grupy wprowadzają działania proekologiczne - podkreślił Prezes Zarządu Telewizji POLSAT, Stanisław Janowski, który także jest prezesem stowarzyszenia.

Następnie Dyrektor Programowa Telewizji POLSAT, Nina Terentiew we wzruszających słowach wspomniała Pawła Królikowskiego, który odszedł 27 lutego. - Mój przyjaciel od trzydziestu lat... Był z nami przez dwanaście edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Nigdy nie powiedział nikomu nic, co by go zabolało, bo kochał ludzi. Tęsknimy za tobą i będziemy tęsknić. Szkoda, że cię z nami nie ma - powiedziała.

Potem rozpoczęła się prezentacja produkcji. Na początek nowość w ofercie. Wiosna w Polsacie będzie pełna znakomitej muzyki i porywających występów w programie „The Four. Bitwa o sławę”. Na scenie pojawili się jurorzy Kuba Badach, Igor Herbut i Natalia Nykiel, aby wykonać swoje największe hity. To była niespodziewana zapowiedź wielkich muzycznych bitew. Dołączyła do nich prowadząca Natalia Szroeder, aby także dać popis umiejętności wokalnych.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Telewizja Polsat (@polsatofficial)

A potem wystąpiła Wielka Czwórka: Sabina Jeszka, Sami Harb, Karolina Leszko i Jakub Krupski.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kuba Krupski (@kuba.krupski.official)

Imponującą prezentację miał także inny nowy program: „Tylko Jeden”. „Ring girls”, gra świateł, oraz przeciągłe wywołanie głównych bohaterów tej produkcji znakomicie oddało klimat otoczki wokół walk MMA. Na scenę wkroczyli prowadząca Blanka Lipińska i współtwórcy KSW: Martin Lewandowski i Maciej Kawulski, aby zapowiedzieć reality show zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet. Z jakich względów? O tym będzie się można przekonać w piątki w Telewizji POLSAT.

„This is the rythm of the night” zabrzmiało w głośnikach, czyli... prezentacja uczestników „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Patrząc na krótkie próbki tanecznych umiejętności gwiazd, nikt już nie ma wątpliwości, że 11. edycja będzie niezwykle emocjonująca. Na scenie nie zabrakło Rafała Maseraka, który świętował podwójnie, bo w dniu ramówki... został ojcem. Wszystkiego najlepszego!

Telewizja POLSAT to także najlepsze źródło rzetelnych informacji i publicystyki. „Wydarzenia” i Polsat News notują świetne wyniki oglądalności, a kolejnym powodem do świętowania podczas ramówki były urodziny, które 4 marca obchodzi Dorota Gawryluk, dyrektor Pionu Informacji i Publicystyki Telewizji POLSAT.

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” nieustannie bawi i edukuje muzycznie różne pokolenia Polaków. Uczestników 13. edycji programu przedstawił jeden z prowadzących, Maciej Dowbor. Oczywiście on także wspomniał Pawła Królikowskiego, dziękując mu za wieloletni wkład w program.

Muzyka taneczna wiosną będzie obecna na antenie Polsatu w programie „Disco polo - 25 lat później”. Jeden z prowadzących, Marcin Miller wykonał hit „Jesteś szalona” i uchylił rąbka tajemnicy, czego mogą spodziewać się widzowie. - Przenosimy się do pięknych lat dziewięćdziesiątych - zapowiedział.

Wiosenna oferta to także szeroka paleta emocji. Wzruszające chwile zapewni program „Nasz nowy dom”, z kolei „Kabaret na żywo. Przystanek Radość” to gwarancja świetnej zabawy przy najlepszych skeczach. Nie zabraknie także nowych odcinków kultowego sitcomu „Świat według Kiepskich”.

Wiosną widzowie będą mogli ponownie wejść do bogatego świata seriali i spotkać się z ulubionymi postaciami. - Ta wiosna będzie bardzo serialowa - zapowiedział Krzysztof Ibisz w otoczeniu gwiazd występujących w produkcjach „Zawsze warto”, „Przyjaciółki”, „Pierwsza miłość” i „W rytmie serca”.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez W rytmie serca (@wrytmieserca.official)

Po części oficjalnej tradycyjnie rozpoczęła się wspólna zabawa wypełniona kuluarowymi rozmowami i wspólnymi zdjęciami, które na pewno zaistnieją w mediach społecznościowych gwiazd Polsatu. Dziękujemy za wspólny wieczór!

Wszystko o programach, serialach i filmach emitowanych w Telewizji POLSAT codziennie na POLSAT.PL

Komentarze