2020-02-27

Oto nowy spot wizerunkowy! Wiosna 2020 w Polsacie

0

Gwiazdy prezentują ofertę stacji na najbliższe miesiące. Co czeka widzów? Niezapomniane emocje zapewnią ulubione seriale, kolejne edycje popularnych programów, a także nowości: „The Four. Bitwa o sławę” i „Tylko Jeden”. Do tego rzetelnie przedstawione wydarzenia i sport na najwyższym poziomie. Taka będzie Wiosna 2020 w Telewizji POLSAT.

W spocie wizerunkowym Polsatu występuje plejada gwiazd: Katarzyna Dowbor, prowadząca odmieniającego życie programu „Nasz nowy dom”, aktorki Julia Wieniawa, Weronika Rosati i Katarzyna Zielińska z nagrodzonego Telekamerą serialu „Zawsze warto”, jurorzy i bohaterowie show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, Małgorzata Socha, Joanna Liszowska, Magdalena Stużyńska-Brauer i Anita Sokołowska, czyli „Przyjaciółki”, a także Michał Wójcik i Krzysztof Hanke, którzy będą rozśmieszać w programie „Kabaret na żywo. Przystanek Radość”. Na „Wydarzenia” zapraszają Dorota Gawryluk i Bogdan Rymanowski, a na informacje sportowe dziennikarze Paulina Chylewska i Bożydar Iwanow.

Nie mogło zabraknąć takich postaci jak Krzysztof Ibisz i Paulina Sykut-Jeżyna wraz z gwiazdami „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” oraz Barbara Kurdej-Szatan i Mateusz Damięcki z obsady serialu „W rytmie serca”, a także bohaterów nowych produkcji. Są to: Natalia Szroeder, prowadząca „The Four. Bitwa o sławę” i trójka jurorów programu: Natalia Nykiel, Kuba Badach i Igor Herbut oraz Blanka Lipińska, prowadząca reality show „Tylko Jeden”.

Wiosenny nastrój wprowadza utwór „Forgive Me Friend” szwedzkiego zespołu Smith & Thell.

Zobacz spot wizerunkowy Polsatu - Wiosna 2020:

Zapraszamy do oglądania Telewizji POLSAT!

Komentarze
© Polsat 2020