2020-02-25

Krzysztof Ibisz świętuje urodziny. Jest coraz młodszy!

0

Prezenter Polsatu i prowadzący „Taniec z Gwiazdami” skończył 55 lat. 25 lutego to szczególny dzień dla solenizanta, ale też i Telewizji POLSAT, którą trudno sobie bez niego wyobrazić. Krzysztof Ibisz to prawdziwy człowiek-orkiestra, który znakomicie sprawdza się w każdej roli, a kolejne wyzwania tylko go odmładzają. Wszystkiego najlepszego!

- Dziś, w dniu moich urodzin, dziękuję rodzicom za to, że jestem na świecie. Świecie, który bardzo kocham i który mnie pasjonuje. Dziękuję im, że obudzili we mnie ciekawość drugiego człowieka. Każdy dzień jest dla mnie szczególny. Czekają nowe wyzwania, nieodkryte przygody, zawiłe i zaskakujące sprawy do załatwienia, nowe bitwy do wygrania - napisał w mediach społecznościowych aktor, prezenter, gospodarz najważniejszych imprez i festiwali oraz nocy sylwestrowych, ambasador akcji charytatywnych, kochany i uwielbiany przez fanów Krzysztof Ibisz.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Krzysztof Ibisz Official (@krzysztof_ibisz_official)

W tym szczególnym dniu Krzysztof Ibisz jest odbiorcą życzeń, ale ma także przesłanie dla ludzi, którzy pojawiają się w jego życiu. - Każdego dnia jestem wdzięczny, że spotykam na swojej drodze was, wspaniałych, życzliwych, inspirujących ludzi. To wy sprawiacie, że urodziny mam codziennie. Dziś ja wam życzę zdrowia, pogody ducha, ciągłego zachwytu nad życiem i wiary w drugiego człowieka - zakończył urodzinowy wpis.

Życzymy sto lat!

11. edycja Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami od 6 marca w piątek w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” na Instagramie - @tanieczgwiazdami

Komentarze