2020-02-04

Nowe odcinki „Zawsze warto” od 4 marca. Co się wydarzy?

0

W drugim sezonie serialu Telewizji POLSAT widzów czekają wielkie emocje. Katarzyna Zielińska, Julia Wieniawa i Weronika Rosati znów w skomplikowanym świecie kobiet w serialu „Zawsze Warto”. Czas na nowe historie i postaci, a także niespodziewane zwroty akcji! Czy Dorota rozwiedzie się z mężem, a Ada odnajdzie ojca swojego dziecka? Co z ciążą Marty?

Produkcja „Zawsze warto” zadebiutowała w telewizji jesienią 2019 roku i już przy pierwszej nominacji została uhonorowana przez widzów Telekamerą Tele Tygodnia w kategorii serial roku! Historie Doroty, Marty i Ady wzbudziły wśród widzów ogromne emocje i niezliczoną ilość entuzjastycznych opinii. „Od lat żaden serial mnie tak nie wciągnął!”, „Świetny! Taki prawdziwy, życiowy, pełen zakrętów, ale też cudownych momentów”, „Dziękuję, że takie tematy zostały poruszone w serialu. Samo życie”, „Mocne zakończenie. Czekam na kolejny sezon” - zachwycali się internauci.

Pierwszy sezon zakończył się wyjątkowo dramatycznie, a teraz nadszedł czas na kontynuację przygód bohaterek. Kiedy wydawało się, że czarne chmury wreszcie zniknęły znad głów dziewczyn, stało się coś, czego nikt się nie spodziewał. Witold Wardecki potrącił swojego wnuka, a życie dopiero co poczętego dziecka Marty zawisło na włosku. Nie dość, że kobieta dowiedziała się, że jej ukochany ojciec jest sadystą i kobieciarzem, to teraz może stracić swoją jedyną nadzieję na lepsze jutro... Czy prawniczka poroni? Jak odnajdzie się w tej sytuacji Jerzy Zajdel?

Ada w pierwszej serii rozprawiła się z demonami przeszłości i zaczęła wychodzić na prostą. Dzięki pomocy Marka być może uda się jej nawet odnaleźć zaginionego męża i ojca małego Doriana. A może sam zjawi się w jej drzwiach? Czy sutener Italian wreszcie da jej spokój, a problemy finansowe przestaną jej spędzać sen z powiek?

Pomimo przeciwności losu Dorota nie poddała się i nie uległa presji swojego sadystycznego małżonka. Pasmo życiowych cierpień zostało przerwane dzięki Marcie i Adzie, które wyciągnęły do niej pomocną dłoń. Dorota dostała nową pracę, wytoczyła proces sądowy swojemu mężowi i przysięgła sobie, że zrobi wszystko, aby chronić swoje dzieci. Jak potoczą się jej dalsze losy? Czy odnajdzie się w swoim nowym świecie?

Producentem wykonawczym serialu jest Akson Studio. Za reżyserię odpowiadają Anna Jadowska i Anna Kazejak, autorką scenariusza jest Agnieszka Krakowiak - Kondracka. Serial liczy 12 odcinków.

  

Nowe odcinki „Zawsze warto” od 4 marca w środę w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Katarzyna Zielińska: Czerpię siłę z nowej roli w „Zawsze warto”
Julia Wieniawa: „Zawsze warto” walczyć o siebie
Weronika Rosati o swojej postaci w serialu „Zawsze warto”

Komentarze
© Polsat 2020