2020-01-20

Życzymy dużo zdrowia Pawłowi Królikowskiemu!

0

Czekamy na szybki powrót wieloletniego jurora „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Paweł Królikowski związany jest z show od początku, czyli od pierwszej do dwunastej edycji. Popularny aktor dotychczas miał okazję w nietuzinkowy sposób ocenić ponad tysiąc metamorfoz! W 13. edycji za stołem sędziowskim „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” zastąpi go ostatni triumfator, youtuber Adam Strycharczuk.

- Paweł jest jurorem w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” od pierwszego odcinka. Zna ten program od przysłowiowej podszewki i jego rola w nim jest nie do przecenienia. Jednak teraz najważniejsze jest jego zdrowie. Może być pewien, że czekamy na niego w kolejnej edycji, jak tylko powróci do formy - powiedziała Dyrektor Programowa stacji, Nina Terentiew.

Przez lata wyśmienicie wykorzystywał swoje ogromne doświadczenie aktorskie i erudycję do kształtowania szczerych i wyrazistych opinii. Zawsze wkładał w to całe serce, a bohaterowie show zawsze mogli liczyć na oryginalne opisy swoich występów. Aktor filmowy, telewizyjny i dubbingowy wykreował w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” setki barwnych porównań, metafor i wyszukanych odniesień.

Dziękujemy za wszystko, życzymy dużo zdrowia i czekamy na powrót!

13. edycja Twoja Twarz Brzmi Znajomo wiosną 2020 roku w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo

Komentarze