2020-01-20

Adam Strycharczuk jurorem „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

0

Popularny youtuber w składzie sędziowskim show Telewizji POLSAT. Adam Strycharczuk będzie oceniał i komentował występy bohaterów 13. edycji przebojowego programu od marca. W najpopularniejszym muzycznym show, w którym gwiazdy przeobrażają się w ikony polskiej i światowej muzyki, czyli „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” nie zobaczymy niestety Pawła Królikowskiego, który przebywa w szpitalu.

- Paweł jest jurorem w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” od pierwszego odcinka. Zna ten program od przysłowiowej podszewki i jego rola w nim jest nie do przecenienia. Jednak teraz najważniejsze jest jego zdrowie. Może być pewien, że czekamy na niego w kolejnej edycji, jak tylko powróci do formy - mówi Dyrektor Programowa stacji, Nina Terentiew.

W 13. serii Pawła Królikowskiego zastąpi zwycięzca 12. edycji - youtuber, twórca kanału „Na Pełnej”, parodysta i wokalista Adam Strycharczuk, który stał się jednym z największych odkryć w historii programu. Z odcinka na odcinek coraz mocniej ujawniał swój talent, żeby w finale wcieleniem w Violettę Villas i wykonaniem „Listu do matki” wzruszyć jurorów do łez. Nagrodę w postaci 100 tysięcy złotych przekazał Lenie Szczepańskiej podopiecznej Fundacji Zdążyć z Pomocą, która cierpi na chorobę kociego krzyku.

13. edycja Twoja Twarz Brzmi Znajomo wiosną 2020 roku w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo

Komentarze