2020-01-12

Telekamery „Tele Tygodnia” 2020. Zobacz nominacje i głosuj

0

Które produkcje i gwiazdy Telewizji POLSAT mogą zdobyć prestiżowe nagrody? To dwudziesta trzecia edycja najpopularniejszego plebiscytu w Polsce, w którym wyróżnienia otrzymują postaci i programy z małego ekranu. Wśród nominowanych nie mogło zabraknąć tych najbardziej lubianych przez widzów Polsatu. Głosowanie trwa do 16 stycznia.

Głosowanie rozpoczęło się w grudniu i trwa do 16 stycznia. Wyniki zostaną ogłoszone podczas gali, która odbędzie się 3 lutego w Teatrze Polskim w Warszawie. Oto produkcje i gwiazdy Telewizji POLSAT, które otrzymały nominacje do Telekamer „Tele Tygodnia” 2020:

Kategoria prezenter informacji:

Dorota Gawryluk (SMS o treści TK.E2 pod numer 7365 lub głosuj online pod adresem www.telekamery.pl/osobowosci/dorota-gawryluk/)
Swoją dziennikarską karierę rozpoczynała jako reporterka, a obecnie jest prowadzącą główne wydanie „Wydarzeń” oraz szefowa pionu publicystyki i informacji w Polsacie. Na pierwszym miejscu stawia rzetelność i profesjonalizm.

Kategoria program rozrywkowy:

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” (SMS o treści TK.K5 pod numer 7365 lub głosuj online pod adresem www.telekamery.pl/osobowosci/twoja-twarz-brzmi-znajomo/)
Hit Telewizji POLSAT oparty na hiszpańskim formacie „Your Face Sounds Familiar”. Program, w którym świetni artyści wcielają się w gwiazdy polskiej oraz światowej muzyki. Uczestnicy przechodzą niesamowite metamorfozy, a ich występy bawią, wzruszają oraz niosą pomoc, ponieważ nagrody przekazywane są na wybrany cel charytatywny. Show prowadzą Maciej Dowbor i Piotr Gąsowski. W jury zasiadają Katarzyna Skrzynecka, Małgorzata Walewska, Kacper Kuszewski i Paweł Królikowski. W zakończonej 23 listopada 2019 roku 12. edycji programu zwyciężył Adam Strycharczuk.

Kategoria prezenter pogody:

Paulina Sykut-Jeżyna (SMS o treści TK.F5 pod numer 7365 lub głosuj online pod adresem www.telekamery.pl/osobowosci/paulina-sykut-jezyna/)
Od zawsze marzyła o scenicznej karierze. Śpiewała w chórze, a także próbowała swoich sił w „Idolu”. Znakomicie sobie radzi jako prowadząca wielkich imprez, festiwali oraz nocy sylwestrowych. Na co dzień jest pogodynką Telewizji POLSAT.

Kategoria komentator sportowy:

Jerzy Mielewski (SMS o treści TK.G2 pod numer 7365 lub głosuj online pod adresem www.telekamery.pl/osobowosci/jerzy-mielewski/)
Fascynację sportem odziedziczył po ojcu, który był sędzią piłkarskim. On sam trenował siatkówkę, a obecnie specjalizuje się w komentowaniu tej dyscypliny w Polsacie, Polsacie Sport i Polsacie Sport Extra. Sportowym językiem opisywał także widowiskową rywalizację na torze „Ninja Warrior Polska”.

Kategoria serial:

„Zawsze warto” (SMS o treści TK.C5 pod numer 7365 lub głosuj online pod adresem www.telekamery.pl/osobowosci/zawsze-warto/)
Nowy serial, w którym występują między innymi Katarzyna Zielińska, Weronika Rosati i Julia Wieniawa. Przejmująca historia trzech kobiet z różnych światów: oddanej matki, która jest ofiary przemocy domowej, odnoszącej sukcesy prawniczki, która jest związana z homoseksualistą oraz samotnej „call-girl”, która walczy o opiekę nad synkiem. Jeden przypadkowy wieczór sprawia, że ich losy niespodziewanie splatają się. Nieszablonowa produkcja zafascynowała widzów, którzy z miejsca pokochali główne bohaterki: Dorotę, Martę i Adę. Drugi sezon wiosną 2020 roku na antenie Telewizji POLSAT.

Kategoria osobowość telewizyjna:

Katarzyna Dowbor (SMS o treści TK.D2 pod numer 7365 lub głosuj online pod adresem www.telekamery.pl/osobowosci/katarzyna-dowbor/)
Kobieta, która zawsze jest gotowa do działania. Razem ze swoją niezawodną ekipą odmienia życie potrzebującym rodzinom. Motywuje ją wiara, że da się pomóc każdemu bohaterowi programu „Nasz nowy dom”, który prowadzi od trzynastu sezonów.

Kategoria aktorka:

Katarzyna Zielińska (SMS o treści TK.A4 pod numer 7365 lub głosuj online pod adresem www.telekamery.pl/osobowosci/katarzyna-zielinska/)
Wszechstronna aktorka, która zdobyła sympatię jako Dorota Zimna w serialu „Zawsze warto”. Daje Polkom przykład, w jaki sposób walczyć o siebie i o dzieci będąc w kleszczach toksycznego małżeństwa.

Kategoria aktor:

Jacek Knap (SMS o treści TK.B2 pod numer 7365 lub głosuj online pod adresem www.telekamery.pl/osobowosci/jacek-knap/)
Jako mecenas Marek Kulesza z serialu „Zawsze warto” służy pomocą i dobrą radą, a na sali sądowej walczy o sprawiedliwość. Prywatnie miłośnik sportu, biega półmaratony górskie.

Kategoria juror:

Katarzyna Skrzynecka (SMS o treści TK.H4 pod numer 7365 lub głosuj online pod adresem www.telekamery.pl/osobowosci/katarzyna-skrzynecka/)
Aktorka, piosenkarka, autorka tekstów, a od drugiej edycji jurorka w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Dla uczestników ma zawsze dobre słowo i inspirujące rady.

Michał Malitowski (SMS o treści TK.H3 pod numer 7365 lub głosuj online pod adresem www.telekamery.pl/osobowosci/michal-malitowski/)
Wielokrotny mistrz Polski i świata w tańcu. W fachowy sposób potrafi ocenić każdy występ na parkiecie „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Wymagający, ale sprawiedliwy i życzliwy juror.

Kategoria serial:

„W rytmie serca” (SMS o treści TK.C4 pod numer 7365 lub głosuj online pod adresem www.telekamery.pl/osobowosci/w-rytmie-serca/)
Opowieść o miłości z medycyną w tle w gwiazdorskiej obsadzie. Wyraziste i bliskie sercu widzów postaci wykreowali między innymi Barbara Kurdej-Szatan, Maria Dębska, Mateusz Damięcki i Piotr Fronczewski. W niewielkim Kazimierzu Dolnym w życiu bohaterów dzieje się bardzo dużo i nie brakuje wielkich emocji. Walka o życie pacjentów, zagadki kryminalne, dawno skrywane sekrety, zazdrość, szantaż, rywalizacja... A to wszystko w pięknych nadwiślańskich plenerach.

Kategoria serial fabularno-dokumentalny:

„Gliniarze” (SMS o treści TK.L2 pod numer 7365 lub głosuj online pod adresem www.telekamery.pl/osobowosci/gliniarze/)
Serial z gatunku docu-crime, który jest prawdziwym fenomenem. Od siedmiu sezonów i ponad 400 odcinków widzowie mogą śledzić intrygujące zagadki kryminalne i dynamiczne policyjne akcje, a także prywatne perypetie głównych bohaterów. Akcja serialu toczy się w Warszawie, mieście o najwyższych wskaźnikach przestępczości w Polsce, gdzie codzienna praca dwuosobowych zespołów wydziału kryminalnego obfituje w wiele wyzwań.

Na nominowanych w plebiscycie Telekamery „Tele Tygodnia” 2020 można głosować na dwa sposoby: wysyłając SMS-y z kodami lub przez stronę internetową: www.telekamery.pl/nominacje/2020/.

Które produkcje i gwiazdy Telewizji POLSAT zdobędą nagrody?

Komentarze