2020-01-10

Program „Najwyższe piętro” od 12 stycznia w Polsat News

0

Znane osoby komentują najważniejsze wydarzenia mijającego tygodnia z kraju i ze świata. W niedzielę 12 stycznia o godz. 11:00 na antenie Polsat News pierwsze wydanie programu „Najwyższe piętro”, w którym gośćmi Joanny Racewicz będą Małgorzata Domagalik, Ewa Błaszczyk, Krzysztof Zanussi i Tomasz Kozłowski.

„Najwyższe piętro” to nowy program Polsat News, w którym znane postaci ze świata kultury, sportu i show-biznesu omawiają aktualne tematy. Widzowie mogą poznać punkt widzenia osób na co dzień niezajmujących się sprawami szeroko rozumianej polityki czy spraw międzynarodowych.

Gośćmi pierwszego odcinka będą:
Małgorzata Domagalik - dziennikarka
Ewa Błaszczyk - aktorka
Krzysztof Zanussi - reżyser i scenarzysta
Tomasz Kozłowski - psycholog, coach i mówca motywacyjny

Program poprowadzi Joanna Racewicz.

Tematy, jakie zostaną omówione w programie to m.in. pomaganie jako zjawisko społeczne, stosunki polsko-rosyjskie i tzw. „wojna polsko-polska”.

- Polsat News jest otwarty na różne punkty widzenia. Chcemy, żeby skomplikowane wydarzenia, które dzieją się wokół nas, z większym dystansem, przez pryzmat swojego doświadczenia, komentowały osoby na co dzień niezwiązane z polityką, ale ze światem szeroko pojętej kultury, czyli z „Najwyższego piętra” - mówi Dorota Gawryluk, Dyrektor Pionu Informacji i Publicystyki Telewizji Polsat.

„Najwyższe piętro” w niedziele o godz. 11:00 w Polsat News.

Komentarze
© Polsat 2020