2020-01-10

Gwiazdy dziękują za pomoc Fundacji Polsat. Zobacz wideo!

0

Julia Wieniawa, Piotr Fronczewski, Michał Szpak i historie, które chwytają za serce. Od 7 stycznia widzowie kanałów Grupy Polsat mogą oglądać spoty z podziękowaniem darczyńcom za dotychczasowe wsparcie. Razem możemy zdziałać bardzo wiele, dlatego zachęcamy do dalszej pomocy Fundacji Polsat!

Fundacja Polsat na Instagramie - @fundacjapolsat

„Chciałbym opowiedzieć ci historię. Historię, która nie zaczyna się jak w bajce...” - tymi słowami Piotr Fronczewski rozpoczyna wzruszające spoty Fundacji Polsat. Udział w nich wzięli także Julia Wieniawa i Michał Szpak.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Fundacja Polsat (@fundacjapolsat)

W trwającym minutę głównym klipie poznajemy trójkę podopiecznych fundacji, którym udało się pomóc dzięki wsparciu darczyńców. To chorujący na dziecięce porażenie mózgowe Bartek, Antek z zespołem Aperta oraz Gaja, która urodziła się bez obu rąk i nogi. 22-latka jako jedna z pierwszych otrzymała pomoc od Fundacji Polsat i obecnie studiuje prawo międzynarodowe i realizuje swoje pasje. Pamiętajmy, że na naszą pomoc wciąż czeka wiele dzieci!

  

Za produkcję spotów odpowiedzialna była Telewizja POLSAT. Pomysłodawcą i reżyserem jest Armin Kurasz, a producentem wykonawczym - Bogna Drzyżdżyk. Nadzór merytoryczny sprawowała Katarzyna Wajda, Zastępca Dyrektora ds. programowych.

Fundacja Polsat to jedna z największych organizacji pozarządowych działających na terenie Polski. Od dwudziestu dwóch lat kieruje swoją pomoc do chorych dzieci i ich rodziców. Do dziś Fundacja objęła swoją pomocą 35 610 małych pacjentów i wsparła finansowo 1 218 szpitali i ośrodków medycznych w całym kraju, które zostały wyremontowane lub wyposażone w nowoczesny sprzęt medyczny. W sumie na cele statutowe Fundacja przekazała dotąd 237 780 433, 77 złotych.

Więcej informacji o działaniach Fundacji Polsat - www.fundacjapolsat.pl

Komentarze
© Polsat 2020