2019-12-30

Sławomir: Kreacje na Sylwestra? Wydaliśmy tyle, ile zarobiliśmy

0

Artysta o wspólnych przygotowaniach z żoną do Sylwestrowej Mocy Przebojów. Planowanie kreacji na najlepszą imprezę roku rozpoczęli już dwa miesiące wcześniej podczas trasy po Stanach Zjednoczonych. Sławomir ma swój ulubiony t-shirt, w którym występuje, ale postanowił zaszaleć z dodatkami! A co kupiła Kajra? Odpowiedź we wtorek 31 grudnia o godz. 20:00 w Polsacie.

Niezwykła noc, wyjątkowy występ, więc i kreacja musi być specjalna. Sławomir razem z żoną nie zostawili kwestii wyboru stroju na ostatnią chwilę. - Podczas ostatniej trasy koncertowej po USA kupiliśmy kilka kreacji specjalnie z myślą o Sylwestrze - zdradza. - Ja mogę tylko podpowiedzieć, że warto będzie spojrzeć na buty Sławomira, ponieważ będzie czuć „piniądz” - dodaje Kajra. - Reszta szczegółów niech pozostanie niespodzianką. Możemy zdradzić tylko, że wydaliśmy tyle, ile zarobiliśmy - kończy piosenkarz.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Stadion Śląski (@stadionslaski.pl)

W 2018 roku artysta wzbudził ogromne zainteresowanie mediów, ponieważ na Stadion Śląski przyleciał helikopterem! Teraz jednak postawił na zdecydowanie bardziej tradycyjny środek lokomocji, czyli swojego ulubionego i sprawdzonego golfa. - W tym roku zdecydowanie cztery kółka. Nie ma potrzeby wzbijać się w przestworza, chyba że muzyczne. Golf jest już pięknie wyczyszczony, zatankowany i mamy założone zimówki - opowiada artysta.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Magdalena Kajra Kajrowicz (@superkajra)

31 grudnia na Stadionie Śląskim zabrzmi kultowa już „Miłość w Zakopanem”, która w ciągu dwóch lat może pochwalić się aż 240 milionami odsłon na YouTube, pomijając niezliczoną liczbę odtworzeń w pozostałych mediach. Przykład ze Sławomira mogą brać młode gwiazdy internetu, które także zostały zaproszone na Sylwestrową Moc Przebojów: grupa Daj To Głośniej z hitem „Mama ostrzegała” oraz Ronnie Ferrari, który wylansował „Ona by tak chciała”. Zawsze jest też miejsce na sprawdzone klasyki. Na parkiet porwą DJ Bobo i jego „Chihuahua”, LayZee Fka Mr. President z „Coco Jamboo”, czy Maciej Maleńczuk i „Ostatnia nocka”. Na scenie również Michał Szpak, Cleo, Feel, Enej i wielu innych artystów.

Imprezę poprowadzą: Paulina Sykut-Jeżyna, Krzysztof Ibisz, Barbara Kurdej-Szatan, Ela Romanowska, Rafał Maserak, Karolina Gilon oraz Damian Kordas.

Na najlepszą imprezę roku na Stadionie Śląskim zapraszają Marszałek Województwa Śląskiego Jakub Chełstowski, Prezydent Miasta Katowice Marcin Krupa i Telewizja POLSAT. Patronami medialnymi są „Fakt” i Radio Eska.

„Sylwestrowa Moc Przebojów 2019” we wtorek 31 grudnia od godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Komentarze
© Polsat 2020