2019-12-17

Sylwestrowa Moc Przebojów 2019: Oto nasza prowadząca!

0

Barbara Kurdej-Szatan w nowej roli podczas wyjątkowej ostatniej nocy w roku. Dla aktorki i piosenkarki to szansa, aby ujawnić kolejny talent, tym razem prezenterki na najlepszej imprezie w Polsce. Sylwestrowa Moc Przebojów 2019 we wtorek 31 grudnia od godz. 20:00 na żywo w Telewizji POLSAT.

Zawadiacki uśmiech, lekko zachrypnięty głos i blond włosy to jej znaki rozpoznawcze. W serialu „W rytmie serca” publiczność poznała ją jako Marię Biernacką, pełną sprzecznych uczuć pielęgniarkę z Kazimierza Dolnego, która mimo przeciwności losu stara się ułożyć sobie życie. Jesienią 2019 roku wzięła udział w jubileuszowej edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” i u boku Jacka Jeschke dotarła do finału. W Wigilię Bożego Narodzenia zaprasza widzów Polsatu na „Kolędowanie z Fundacją Polsat”, gdzie występuje jako jedna ze śpiewających gwiazd. A potem Sylwestrowa Moc Przebojów 2019!

Wydarzenie na Stadionie Śląskim to dla wszechstronnej artystki doskonała okazja, żeby zaprezentować się jako prowadząca. Kto będzie jej towarzyszył? W jakich kreacjach pojawi się na scenie Barbara Kurdej-Szatan? Odpowiedź 31 grudnia na antenie Telewizji POLSAT!

Niezapomnianą noc na największej dyskotece w Polsce zapewniają artyści, których kocha cały kraj. Punktem obowiązkowym są nowe hity, przy których bawiliśmy się w 2019 roku: „Mama ostrzegała” grupy Daj To Głośniej oraz „Ona by tak chciała”, który wylansował Ronnie Ferrari. Do tańca porwą też DJ Bobo i jego „Chihuahua”, LayZee Fka Mr. President z „Coco Jamboo”, Sławomir i „Miłość w Zakopanem”, czy Maciej Maleńczuk i „Ostatnia nocka”, a także Michał Szpak, Cleo, Feel, Enej i wielu innych artystów.

Na najlepszą imprezę w roku na Stadionie Śląskim zapraszają Marszałek Województwa Śląskiego Jakub Chełstowski, Prezydent Miasta Katowice Marcin Krupa i Telewizja POLSAT. Patronami medialnymi są „Fakt” i Radio Eska.

„Sylwestrowa Moc Przebojów 2019” we wtorek 31 grudnia od godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Komentarze
© Polsat 2021