2019-12-08

Sylwia i Mikołaj w świątecznej sesji. Mamy zdjęcia!

0

Jak prezentują się zwycięzcy pierwszej edycji „Love Island. Wyspa miłości”? Choć po opuszczeniu hiszpańskiej willi czar mógł prysnąć, ich uczucie przetrwało i kwitnie. Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak postanowili uchwycić te chwile na zdjęciach. Romantyczna sesja będzie im przypominać ich pierwsze wspólne święta. Jak podobają wam się Sysia i Miki w takiej odsłonie?

Udział w programie „Love Island. Wyspa miłości” na zawsze zmienił ich życie. I choć słoneczna Hiszpania to już wspomnienie, to grudniowe dni w Polsce także mogą być niezwykle barwne. Sylwia i Mikołaj postanowili sprawić sobie i fanom prezent w postaci świątecznej sesji zdjęciowej. To dla nich fantastyczna pamiątka na długie lata, a dla osób trzymających kciuki za ich związek okazja do podejrzenia, co dzieje się w ich życiu. O klimat i nastrój zadbała Sylwia Kluczewska, autorka fotografii.

Przy okazji sesji Sysia zdradziła, że choć dość sceptycznie podchodziła do relacji z Mikim, to jej nastawienie zmieniło się diametralnie. - Powrót do normalnego życia wiele weryfikuje. Wiele głosów z zewnątrz także wypowiadało się negatywnie na nasz temat. Jednak już od pierwszych dni po powrocie do Polski poczuliśmy, że to naprawdę to, że ten program naprawdę łączy ludzi. Znamy się z Mikołajem dopiero trzy miesiące. To malutko, jednak nie zamierzamy na nic czekać. Spędzamy praktycznie każdą chwilę razem. Tęsknimy za sobą, gdy obowiązki życiowe rozdzielają nas na kilka godzin. Miki nie raz dzwoni do mnie mówiąc: - Chciałem tylko powiedzieć, że tęsknię. To takie słodkie! Miki umie być prawdziwym słodziakiem - zachwyca się partnerem.

Para wkrótce po powrocie do Polski zamieszkała razem, a obecnie szuka nowego mieszkania. - Potrzebujemy prywatności i swojego miejsca w tym zabieganym świecie. Poszukiwania idą prężnie. Zależy nam, aby już przed Bożym Narodzeniem mieć swoją samotnię z piękną choinką! Marzy mi się kupowanie bombek i wspólne jej ubieranie - zaznacza Sylwia.

Związek to czasami umiejętność pójścia na kompromis. Wiedzą o tym zwycięzcy pierwszej edycji „Love Island. Wyspa miłości”, którzy mają nieco odmienne oczekiwania wobec nowego „gniazdka”. - Co może Was troszkę zdziwić, większe wymagania co do wyboru mieszkania ma Mikołaj. Chce, aby mieszkanie było jasne, przestronne, z dużym łóżkiem oraz ma wiele, wiele innych wymagań. Moim jedynym marzeniem jest to, aby w mieszkaniu było bardzo dużo szaf! Jedynym punktem spornym jest lokalizacja... Ja pragnę mieszkać na Woli, Mikołaj jest bardziej związany z Mokotowem. Jednak na pewno dogadamy się - podkreśla Sysia.

Jeśli jesteś singlem w wieku 18-35 lat, chcesz zawalczyć o siebie i przeżyć kilkutygodniową przygodę życia, zgłoś się do „Love Island. Wyspa miłości”!

Wypełnij ankietę na stronie www.polsat.pl/casting/love-island.

Wszystko o „Love Island. Wyspa miłości” w aplikacji, którą znajdziecie tutaj:
https://loveislandwyspamilosci.page.link/app

Oficjalny profil „Love Island. Wyspa miłości” na Instagramie - @loveislandwyspamilosci

Komentarze
© Polsat 2020