2019-12-07

„Tylko Jeden. Droga do KSW” od 6 marca w Telewizji POLSAT

0

Nowy reality show dla fanów MMA. Najlepszy uczestnik wystąpi na gali KSW! Informację o programie, który wiosną będzie realizowany na antenie Polsatu, podali Mateusz Borek z Polsat Sport oraz Maciej Kawulski z największej polskiej federacji mieszanych sztuk walki. Premiera „Tylko Jeden. Droga do KSW” została zaplanowana na piątek 6 marca 2020 roku.

Jakie są główne założenia formatu? - Chcemy pokazać życie zawodnika. W jednym domu zamkniętych jest dziesięciu mężczyzn rywalizujących w jednej kategorii wagowej. O tym czy wypadają z niego, czy zostają, decydują walki - tłumaczy Maciej Kawulski. - Raz w tygodniu jedna walka i przegrany odpada, zwycięzca stoczy tych walk trzy, a finał odbędzie się na gali KSW - dodaje.

Nagrodą jest kontrakt z federacją KSW i pełna opieka nad dalszym rozwojem kariery zawodników. - Do programu zapraszamy tych, którzy dopiero rozpoczynają i będzie to dla nich debiut przed dużą publicznością - wskazał Maciej Kawulski.

Uważasz się za wojownika? Lubisz udowadniać sobie i innym, że jesteś najlepszy? Zgłoś się! Wybierzemy 10 fajterów, którzy zamieszkają pod jednym dachem, będą razem trenować, rywalizować i walczyć.

Wyślij maila na adres: tylkojeden@polsat.com.pl

Komentarze
© Polsat 2020