2019-11-17

„Kevin sam w domu” w Wigilię w Telewizji POLSAT

0

To już tradycja! Tego filmu nie może zabraknąć w Święta Bożego Narodzenia. Co roku przygody Kevina McCallistera, który broni rodzinnego domu przed włamywaczami, gromadzą przed telewizorami miliony widzów. Polsat ponownie wyemituje świąteczny hit 24 grudnia.

„Kevin sam w domu” stał się symbolem świąt w telewizji. Amerykańska komedia o ośmioletnim chłopcu, który przez przypadek zostaje sam na Boże Narodzenie, jest nieodłącznym elementem wigilijnego wieczoru w wielu domach. Choć film co roku jest stałym punktem świątecznej ramówki Polsatu, to zainteresowanie nim nie słabnie. W zeszłym roku przygody sprytnego urwisa oglądało 4,5 miliona widzów.

Emisja filmu stała się bożonarodzeniową tradycją, którą Telewizja POLSAT pielęgnuje od lat. Wyjątek zdarzył się tylko raz, w 2010 roku. Kiedy widzowie dowiedzieli się, że w święta nie zobaczą słynnej produkcji, zasypali mailami i listami skrzynki pocztowe Polsatu, który nie miał wyboru i musiał ulec. Stacja dzięki emisji przeboju po raz kolejny była liderem oglądalności.

"Kevin sam w domu" we wtorek 24 grudnia w Telewizji POLSAT.

Komentarze
© Polsat 2020