2019-11-14

„Gliniarze” - odcinek 402: Prawda o Róży wychodzi na jaw

0

Anetę dręczą wyrzuty sumienia. Nie powiedziała jeszcze nikomu o tym, że Stefan nie jest biologicznym ojcem dziecka. Kiedy Kuba podejmuje ten temat, przypadkiem całą rozmowę słyszy babcia Róży. Jest w ciężkim szoku... Czy odważy się powiedzieć o całym zajściu swojej synowej?

Dziennikarka śledcza zostaje zastrzelona, morderstwo wygląda jak typowa egzekucja. Zamordowana kobieta pogrążyła w swoich artykułach wielu przestępców, lista osób pragnących zemsty jest więc długa. Ale prowadzący dochodzenie w tej sprawie - Natalia i Kuba ustalają, że ofierze bardziej niż gangsterzy zagrażali ludzie z jej najbliższego otoczenia. Kluczem do rozwiązania zagadki okazuje się być napisana przez kobietę autobiografia…

Do Anety i Stefana przyjeżdża na kilka dni Wiktoria. Teściowa kobiety przypadkiem dowiaduje się, że Stefan nie jest biologicznym ojcem Róży. Podsłuchała bowiem rozmowę Kuby i swojego syna. U Doboszów zanosi się na solidną awanturę, bo starsza pani nie może wyjść z szoku. Po zdemaskowaniu wielkiego sekretu wyrzuca Anecie wszystko, co o niej myśli. W obronie koleżanki staje Natalia. Czy Wiktoria zejdzie z tonu i porozmawia z matką Róży na spokojnie? Czy uda się załagodzić sytuację?

Gliniarze od poniedziałku do piątku o godz. 17:00 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
„Gliniarze” najlepsi spośród konkurencyjnych seriali

 

Komentarze
© Polsat 2020