2019-11-11

Jacek Jeschke i Hanna Żudziewicz mistrzami Europy!

0

Wielki sukces uczestników „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Para nie miała sobie równych w walce o mistrzostwo Europy w show dance. Podczas odbywającej się w Warszawie imprezy Jacek Jeschke i Hanna Żudziewicz zdobyli najcenniejsze medale. Ich poczynania z trybun obserwowała Barbara Kurdej-Szatan, partnerka tancerza w jubileuszowej dziesiątej edycji show Polsatu.

Na parkiecie Areny Ursynów Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke zaprezentowali choreografię inspirowaną filmem „Dirty Dancing” z Patrickiem Swayze w roli głównej. Tańczyli do znanych z niego popularnych hitów, takich jak m.in. „(I’'ve Had) The Time of My Life” oraz „She's Like the Wind”.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Jacek Jeschke ® (@jacekjeschke)

Oboje od kilku lat z sukcesami uczestniczą w „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Hanna Żudziewicz triumfowała w szóstej edycji razem z Robertem Wabichem, a w piątej edycji Jacek Jeschke zdobył Kryształową Kulę z Anną Karczmarczyk. Jesienią 2019 roku tancerka partnerowała Adamowi Małczykowi, aktorowi kabaretowemu z formacji Chatelet, z którym dotarła do czwartego odcinka. Jej zawodowy partner wciąż jest w grze - awansował z Barbarą Kurdej-Szatan do półfinału.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Hanna Zudziewicz (@hannazudziewicz)

Popularna aktorka kibicowała parze na trybunach, a sukces Hani i Jacka rozbudził jej apetyt, jeżeli chodzi o udział w „Tańcu z Gwiazdami”. Obecnie znajduje się w czołowej trójce i w piątek 15 listopada będzie walczyć o udział w finale programu. - Praca, wytrwałość, a przede wszystkim ogromna pasja i miłość do tego, co się robi - i jak widzicie - marzenia można spełniać! Gratuluję Wam ogromnie i jestem totalnie dumna z Was! (P.S. Też chcę taki puchar. No, może być kula. Kryształowa!) - napisała w mediach społecznościowych.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan)

Gratulujemy złotego medalu mistrzostw Europy i życzymy kolejnych sukcesów!

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami w piątek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” na Instagramie - @tanieczgwiazdami

Zobacz także:
Oto wszystkie pary 10. edycji „Tańca z Gwiazdami”
Tomasz Szymuś o muzyce w show „Taniec z Gwiazdami”

Komentarze
© Polsat 2020