2019-10-24

Nowe „Wydarzenia 12:50” od listopada w Polsat News

0

Południowe wydanie serwisu informacyjnego stacji prowadzi Magdalena Kaliniak. To kolejny krok w rozwoju Polsat News. „Wydarzenia 12:50” są pierwszym przeglądem wydarzeń bieżącego dnia, w którym nie zabraknie też informacji o tym, co dzieje się w poszczególnych regionach Polski.

To oznacza, że od 4 listopada cyklicznie, co trzy godziny, widzowie Polsat News zobaczą kolejno - oprócz 12:50 - wydanie o 15:50, następnie wydanie główne o 18:50 (oba emitowane również na antenie Polsatu) oraz „Wydarzenia Wieczorne” o 21:50. - Od piętnastu lat „Wydarzenia” stanowią o sile informacji w Telewizji Polsat. Niezmiennie jesteśmy najbardziej obiektywnym serwisem informacyjnym w Polsce. Polsat News to najlepsze miejsce dla pełnej debaty publicznej. Traktujemy na równi wszystkie strony politycznych dyskusji, o czym widzowie mogli się przekonać m.in. podczas debat przedwyborczych „Polska Wybiera” - mówi Dorota Gawryluk, Dyrektor Pionu Informacji i Publicystyki. - Współczesny świat w każdej minucie przynosi nam setki nowych informacji, zarówno z kraju, jak i ze świata. Dlatego już od 4 listopada widzowie będą mogli oglądać pierwszy przegląd najważniejszych wydarzeń bieżącego dnia w Polsat News już o 12:50 - dodaje Dorota Gawryluk.

„Wydarzenia 12:50” poprowadzi Magdalena Kaliniak. W kolejnych tygodniach do grona prowadzących dołączać będą kolejni dziennikarze Polsat News. - Środek dnia to czas, kiedy życie wokół nas toczy się na najwyższych obrotach. Chcemy pokazywać i opowiadać o wszystkim na bieżąco, wyjaśniać, co się dzieje tu i teraz. Chcemy odpowiadać na pytanie: dlaczego. Wszystko, co powinni i chcieliby wiedzieć nasi widzowie, dostaną od nas. Zapraszam już od 4 listopada o 12:50 - mówi Magdalena Kaliniak, prowadząca „Wydarzenia 12:50”.

Magdalena Kaliniak z Telewizją POLSAT związana jest od dwunastu lat. Wcześniej pracowała m.in. w TVP Kraków i Radiu TOK FM.

Wydarzenia codziennie o godz. 15:50 (wydanie popołudniowe) i 18:50 (wydanie główne) w Telewizji POLSAT oraz o godz. 12:50 (wydanie południowe), 15:50 (wydanie popołudniowe), 18:50 (wydanie główne) i 21:50 (wydanie wieczorne) w Polsat News.

Komentarze
© Polsat 2021