2019-10-19

„W rytmie serca”: Miłość, łzy, zdrada i porwanie

0

Piąty sezon serialu zapowiada się wyjątkowo obiecująco. Co nas czeka? Jeszcze nigdy w życiu bohaterów z pięknego Kazimierza Dolnego nie działo się tak wiele. Będą nimi targały ogromne emocje. Które wątki najbardziej zaskoczą wiernych fanów produkcji Polsatu? Kolejna odsłona „W rytmie serca” od niedzieli 20 października o godz. 22:05.

MIŁOŚĆ
To od niej w tym serialu wszystko się zaczyna. Każdy z głównych i towarzyszących im bohaterów zmaga się z sercowymi uczuciami i wciąż próbuje znaleźć odpowiedź na pytanie: jak być szczęśliwym? W życiu Marii wszystko było do pewnego momentu poukładane, dopóki nie zjawił się jej dawny mężczyzna - Adam. Gdy z więzienia uciekł brat Wery i po kryjomu się nim zajmowała, coś w niej pękło. Poczuła w sobie chęć zerwania z pięknym życiem i... postanowiła odrzucić doktora Żmudę i związać się z Piotrem. Uznała, że to jego właśnie kocha. Czy to była dobra decyzja?

ŁZY
Nie brakuje ich w Kazimierzu Dolnym. Zakochana po uszy Ewa od zawsze szukała mężczyzny swojego życia, jednak nigdy jej się to nie udawało. Kiedy pojawił się Szarek, posterunkowy z miejskiej komendy, stwierdziła, że to jest właśnie to, czego pragnie. Los jej niestety nie oszczędza. Tej wspaniałej kobiecie wciąż staje coś na drodze do ołtarza. Ostatnio ślub się nie odbył, ponieważ Maria, Adam i Grześ zaginęli w niewyjaśnionych okolicznościach. Teraz, pół roku po tamtych zdarzeniach, znów wydarzy się coś złego. Ewa wyleje morze łez, a do tego przypłaci to swoim zdrowiem...

ZDRADA
Niewierność wprowadza duże zamieszanie wśród mieszkańców urokliwego miasteczka. Agnieszka, siostra Adama Żmudy, podczas pobytu w Kazimierzu, zakochała się w ordynatorze szpitala z pobliskiego Jabłonowa. Problem w tym, że w tamtym momencie była... żoną. Romans wymknął się spod kontroli. Odurzeni namiętnością spędzali ze sobą upojne noce. Agnieszka postanowiła dla dobra swojego kilkunastoletniego syna rzucić Roberta. Kiedy wszystko było już zamiecione pod dywan, okazało się, że spodziewają się dziecka. Czy warto było zdradzić męża? Co teraz zrobi ta niegdyś zakochana w sobie dwójka?

PORWANIE
W nowym sezonie czeka to... Adama Żmudę. Kiedy policja nakazała mu i jego najbliższym uciec z kraju w obawie przed gangsterem Gałczyńskim, udali się wspólnie do Szwajcarii. Niestety tam doktor rozstał się z Marią, a Grześ został u swojego dziadka. Adam uznał, że to najlepszy moment, aby wyjechać na misję „Lekarze bez granic”, którą planował tuż przed pierwszym spotkaniem z Biernacką. Podczas heroicznej walki o lepsze jutro ludzi w Afryce, dojdzie do czegoś bardzo niespodziewanego. Żmuda zostanie uprowadzony!

Co czeka innych bohaterów serialu „W rytmie serca”? Wszystkie odpowiedzi w piątym sezonie.

W rytmie serca w niedzielę o godz. 22:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „W rytmie serca” na Instagramie - @wrytmieserca.official

Zobacz także:
„W rytmie serca” od 20 października w Polsacie

Komentarze
© Polsat 2020