2019-10-17

Czego brakowało uczestnikom „Love Island. Wyspa miłości”?

0

Jak islandersi radzili sobie bez telefonu, dostępu do internetu i kontaktu z rodziną? W dobie wszechobecnej technologii i mediów społecznościowych to potencjalny koszmar dla wielu osób, ale jak się okazuje... nie dla nich! Tuż po powrocie ze słonecznej Hiszpanii udzielili wywiadu portalowi POLSAT.PL oraz IPLA.TV i podzielili się opiniami na ten temat.

Wydawać by się mogło, że nowoczesne narzędzia do komunikowania się i rozrywki zniewoliły wielu ludzi - tym bardziej młodych. Niektórzy nie wyobrażają sobie dnia bez swojego smartfona, a kiedy go nie mają przy sobie, są poddenerwowani i źli. Z takim wyzwaniem musieli się zmierzyć uczestnicy reality show „Love Island. Wyspa miłości”, którzy byli odcięci od świata przez sześć tygodni. Nie mogli się z nikim kontaktować, a ich życie obserwowało bacznie każdego dnia kilkadziesiąt kamer. Jak sobie z tym radzili?

W rozmowie z POLSAT.PL oraz IPLA.TV finaliści pierwszej edycji przyznali zgodnie, że czas bez telefonu bardzo im się przysłużył. Jak przyznają, mogli spojrzeć sobie w oczy, a w konsekwencji... zakochać się w sobie.

Wszystko o „Love Island. Wyspa miłości” w aplikacji, którą znajdziecie tutaj:
https://loveislandwyspamilosci.page.link/app

Oficjalny profil „Love Island. Wyspa miłości” na Instagramie - @loveislandwyspamilosci

Komentarze
© Polsat 2020