2019-10-16

„Love Island. Wyspa miłości” hitem jesiennej ramówki

0

Nowy reality show Polsatu wzbudził zaangażowanie widzów i internautów. Program „Love Island. Wyspa miłości” emitowany na antenie Polsatu od 2 września do 13 października 2019 roku zyskał uznanie i zgromadził tysiące fanów, którzy regularnie śledzili losy mieszkańców luksusowej willi w słonecznej Hiszpanii na wszystkich nośnikach.

Widzowie obserwowali uczestników programu zarówno przed telewizorami, jak i na platformie IPLA.TV, a także aktywnie uczestniczyli w dyskusjach na profilach „Love Island. Wyspa miłości” w mediach społecznościowych. O sukcesie programu świadczy również imponująca liczba użytkowników aplikacji. Castingi do kolejnej edycji już ruszyły!

„Love Island. Wyspa miłości” to pierwsze w Polsce interaktywne reality show. Widzowie za pomocą dedykowanej aplikacji mieli dostęp do ekskluzywnych materiałów i treści na temat uczestników, a także mogli za darmo brać udział w głosowaniach i decydować o losach mieszkańców willi w słonecznej Hiszpanii.

W ciągu sześciu tygodni emisji z aplikacji skorzystało ponad 260 tysięcy osób, które chciały mieć realny wpływ na wydarzenia. Zaangażowanie było również widoczne w social mediach programu. Format zgromadził ogromną liczbę odbiorców na Instagramie (ponad 112 tysięcy osób obserwujących) oraz Facebooku (ponad 51 tysięcy obserwujących). Świetnie prowadzone profile w mediach społecznościowych stały się miejscem komentowania i wymiany spostrzeżeń niezwykle zaangażowanej społeczności.

Emitowany od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę program „Love Island. Wyspa miłości” przyciągnął przed telewizory prawie 700 tysięcy widzów. W grupie 16-49 reality show miał udziały na poziomie 10%. W porównaniu do wiosny 2019 „Love Island. Wyspa miłości” przyciągnął przed telewizory o 12% widzów więcej w grupie 16-49 w nadawanym paśmie, natomiast w porównaniu do jesieni 2018 Telewizja POLSAT zyskała 15% widzów w grupie komercyjnej.

Program prowadziła Karolina Gilon. Producentem wykonawczym „Love Island. Wyspa miłości” jest Jake Vision.

Zgłoszenia do kolejnej edycji programu można składać za pośrednictwem specjalnej strony: https://www.polsat.pl/casting/love-island/

Oficjalny profil „Love Island. Wyspa miłości” na Instagramie - @loveislandwyspamilosci

Komentarze
© Polsat 2020