2019-10-09

„(Nie)znajomi” numerem jeden w polskich kinach!

0

Wystarczył niewiele ponad tydzień, aby film obejrzało ponad 350 tysięcy widzów. Tym samym zajął pierwsze miejsce w polskim Box Office, wyprzedzając takie produkcje jak „Piłsudski” Michała Rosy i „Legiony” Dariusza Gajewskiego. Reżyser Tadeusz Śliwa świetnie zaadaptował historię znaną z międzynarodowej produkcji na polskie warunki i zebrał dobre opinie od widzów i krytyków. „(Nie)znajomi” czekają na Ciebie w kinach!

Film miał premierę 27 września i od razu został miło przyjęty przez polską publiczność. W pierwszy weekend obejrzało go 110 tysięcy widzów, a jeśli do tej grupy dołączymy jeszcze pokazy przedpremierowe, to wyjdzie nam oglądalność na poziomie 132 tysięcy. Z najnowszych danych wynika, że produkcję zobaczyło już 355 tysięcy widzów.

Komedia zachwyca świetnym humorem, dynamicznymi dialogami i wątkami, z którymi wiele osób może się utożsamić. Pokazuje także, jak wygląda szczerość w relacjach międzyludzkich w dzisiejszym świecie, kiedy to smartfon czasami wie o nas więcej niż rodzina. Obraz został doceniony przez ekspertów kina i według pierwszych analiz przy takim otwarciu powinien zgromadzić ostatecznie około 600 tysięcy widzów.

Fabuła produkcji krąży wokół spotkania grupy przyjaciół, którzy decydują się zagrać w trakcie kolacji w niewinną z pozoru grę. Od teraz wszyscy czytają na głos wiadomości, przychodzące na ich telefony, a rozmowy odbierają w trybie głośnomówiącym. Jak możemy się domyślić, świat niektórych już nigdy nie będzie taki sam.

W filmie „(Nie)znajomi” wystąpiły gwiazdy polskiego kina: Maja Ostaszewska, Tomasz Kot, Kasia Smutniak, Łukasz Simlat, Aleksandra Domańska, Michał Żurawski czy Wojciech Żołądkowicz. Autorami adaptacji scenariusza z włoskiego superhitu „Dobrze się kłamie z miłym towarzystwie” są Katarzyna Sarnowska oraz Tadeusz Śliwa. Dystrybutorem produkcji jest Mówi Serwis.

Zobacz także:
Film „(Nie)znajomi” od 27 września w kinach. Polecamy!

Komentarze
© Polsat 2019