2019-10-07

Siostry Bukowskie i Patrycja Wieja w „Ninja Warrior Polska”

0

Wysportowane influencerki pokazały, na co je stać na naszym torze. - W zdrowym ciele, zdrowy duch razy dwa - powiedziała Aleksandra Szwed o siostrach Bukowskich. Patrycja i Martyna to znane blogerki, które miały ogromny apetyt na sukces w programie. Nie inaczej było z Patrycją Wieją, która jak sama przyznała, od wielu lat marzyła, aby wystartować w „Ninja Warrior Polska”.

Siostry Bukowskie wniosły wiele pozytywnych emocji do Areny Gliwic. Obie piękne, wysportowane, szalone i gotowe na zwycięstwo. Jak poradziły sobie z przeszkodami? Jako pierwsza wystartowała starsza z sióstr, Patrycja. Z boku dumnie wspierała ją Martyna, która bacznie obserwowała każdy ruch. Krzyczała, podpowiadała, a przede wszystkim zachęcała do walki. Po chwili przyszedł czas także na nią. Kto ostatecznie zwyciężył w pojedynku sióstr?

Patrycja Wieja niejednokrotnie pokazywała, że potrafi walczyć o siebie. - Mam nadzieję, że kolejny raz udowadniam wam, że marzenia się spełniają! Ten program śledziłam jako nastolatka i wtedy już w mojej głowie pojawił się obraz, jak stoję przed najbardziej wymagającym torem! Dokładnie tak jak teraz! - powiedziała uczestniczka.

  

Oba występy w szóstym odcinku Ninja Warrior Polska we wtorek o godz. 20:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Ninja Warrior Polska” na Instagramie - @ninjawarriorpolska

Zobacz także:
Aleksandra Szwed o swojej roli w „Ninja Warrior Polska”
Jerzy Mielewski dla POLSAT.PL o „Ninja Warrior Polska”

Komentarze
© Polsat 2021