2019-09-26

Polska - Słowenia na żywo w Telewizji POLSAT

0

Oglądaj transmisję z półfinału mistrzostw Europy w siatkówce mężczyzn. W czwartek 26 września Biało-Czerwoni zmierzą się w Lublanie ze Słowenią. Stawką jest finał turnieju, który zostanie rozegrany w niedzielę 29 września w Paryżu. Transmisja meczu od godz. 20:20 w Polsacie oraz na antenach Polsat Sport i Super Polsat.

Polscy siatkarze, aktualni dwukrotni mistrzowie świata, po zwycięstwie 3:0 z Niemcami, chcą zrobić kolejny krok w kierunku upragnionego medalu mistrzostw Europy. Rywalizacja zapowiada się pasjonująco. Nie dość, że rywal zagra przed własną publicznością, to mamy z nim sportowe porachunki.

Zespół, który na tym turnieju wyeliminował Rosję, obrońców tytułu zdobytego przed dwoma laty, wcześniej dwukrotnie zamykał Polakom drogę do sukcesów w kontynentalnym czempionacie. Nasza reprezentacja musiała uznać wyższość Słowenii podczas meczu 1/8 finału w 2017 roku (0:3) oraz w ćwierćfinale w 2015 roku (2:3). Biało-Czerwoni jednak już nie raz pokazywali, że potrafią stawić czoło każdemu wyzwaniu.

Mecz Polska - Słowenia komentować będą Tomasz Swędrowski i Wojciech Drzyzga. Transmisja spotkania w czwartek 26 września od godz. 20:20. Wydarzenie, na które czekają tysiące kibiców, pokaże na żywo Polsat, Polsat Sport i Super Polsat. Studio przedmeczowe od godz. 19:30 w Polsacie Sport, a od godz. 20:05 również w Polsacie i Super Polsacie poprowadzi Jerzy Mielewski. Wśród jego gości m.in. Łukasz Kadziewicz.

  

Po więcej informacji sportowych zapraszamy na POLSATSPORT.PL.

Komentarze