2019-09-10

„Świat według Kiepskich” przedpremierowo w IPLA.TV

0

Nowe perypetie mieszkańców wrocławskiego osiedla Kosmonautów! W najnowszych odcinkach uwielbianego przez widzów sitcomu zobaczymy historię samonapełniającej się butelki wódki, a także wspomnienie zmarłej w tym roku Zofii Czerwińskiej, a właściwie Malinowskiej ze sklepu „U Stasia”. Co jeszcze się wydarzy i gdzie oglądać „Świat według Kiepskich”?

Pierwsze odcinki serialu „Świat według Kiepskich” są już dostępne w specjalnym pakiecie na platformie IPLA. Losy bohaterów z Wrocławia można śledzić na telefonie, na tablecie, komputerze lub telewizorze. Wszędzie!

Oglądaj „Świat według Kiepskich” w IPLA.TV.

Nowe historie to nowe powody do gromkiego śmiechu. W odcinku „Śmierć i zmartwychwstanie” zobaczymy śmierć i pogrzeb Ferdka Kiepskiego, w epizodzie „Duch Malinowskiej” bohaterowie będą niezwykle czule wspominać sprzedawczynię, a sklep „U Stasia” przejdzie wielką rewolucję. W odcinku o samonapełniającej się butelce wódki będziemy także świadkami mocnych upojeń alkoholowych. Cenny „dar od losu” znajdzie w piwnicy ulubiony polski bezrobotny z Wrocławia, dla którego nadal nie ma pracy w pośredniaku.

Zobacz także:
Joanna Kurowska zdradza kulisy „Świata według Kiepskich”
„Świat według Kiepskich” w zdjęciach do nowego sezonu
Najlepsze role Krzysztofa Dracza w „Świecie według Kiepskich”

Komentarze