2019-09-06

Nowy sezon „Kabaretu na Żywo” od 8 września w Polsacie

0

Niedzielne wieczory pełne dobrej zabawy i rozrywki na najwyższym poziomie. Są przyjęcia rodzinne, są przyjęcia państwowe, przyjęcia bardziej lub mniej oficjalne, ale „Przyjęcie z kabaretem Czesuaf” to jedyne, na którym goście będą płakać ze śmiechu. W tym przyjęciu może wziąć udział każdy, kto 8 września o godz. 20:05 zasiądzie przed telewizorem i włączy „Kabaret na Żywo” w Telewizji POLSAT. Startujemy z nowym sezonem!

Na tej imprezie goście spotkają prawie prawdziwego króla, prawdziwego hrabiego, jego nie do końca rezolutnego służącego oraz pannę hrabiankę Wątrobiankę. Będzie kolega z liceum, który ze swoim szwagrem robił takie rzeczy, o jakich nam się nawet nie śniło.

Wpadną również Jadwiga, Seba i pan profesor z poprzednich programów. „Przyjęcie z kabaretem Czesuaf” zaszczycą swoją obecnością specjalni goście - Anna Guzik i ulubieniec widzów programu „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” - Rafał Maserak. Zagrają oni w premierowym skeczu, w którym zabierzemy widzów w nostalgiczną podróż na szkolną dyskotekę…

Wszystko to w pięknym anturażu secesyjnego teatru w Cieszynie, gdzie Andrzej Wajda nakręcił „Ziemię obiecaną”. Gotowi na satyryczną ucztę? Zapraszamy!

  

Kabaret na żywo od 8 września w niedzielę o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Komentarze
© Polsat 2020