2019-09-03

Gala KSW 50 w Cyfrowym Polsacie i IPLI. Jak oglądać?

0

Cztery emocjonujące walki o pas prosto z londyńskiej hali Wembley Arena. W Cyfrowym Polsacie i IPLI ruszyła sprzedaż historycznej gali KSW 50, która odbędzie się 14 września w Londynie. Dostęp do realizowanej w systemie „pay-per-view” (PPV) gali kosztuje 40 zł. Będzie ją można obejrzeć na dekoderach satelitarnych, do odbioru telewizji kablowej IPTV i telewizji internetowej OTT oraz na urządzeniach mobilnych.

Oglądaj „KSW 50” online na IPLA.TV.

Jubileuszowa pięćdziesiąta gala Konfederacji Sztuk Walki odbędzie się już po raz trzeci w Londynie, w legendarnej hali Wembley Arena. W okrągłej klatce zobaczymy osiem pojedynków, z czego aż cztery będą mistrzowskie. Start wydarzenia zaplanowany jest na godz. 19.00, a przygotowane specjalnie dla widzów studio gali poprowadzi Mateusz Borek. Gospodarzami będą Paweł Wójcik i Waldemar Kasta.

14 września w okrągłej klatce londyńskiej Wembley Areny dojdzie do aż czterech walk, w których na szali będzie leżał najważniejszy tytuł w organizacji. Walkę o mistrzowski pas wagi ciężkiej stoczą pochodzący z Wielkiej Brytanii Phil de Fries (17-6, 2 KO) i zawodnik z Kraju Kawy Luis Henrique Barbosa de Oliveira (12-5, 3 KO). W pojedynku o pas wagi półciężkiej widzowie zobaczą głodnego wygranej Tomasza Narkuna (16-3, 3 KO) i mieszkającego na co dzień w Anglii Przemysława Mysialę (23-9-1, 10 KO). W walce o pas wagi półśredniej rękawice skrzyżują nazywany maszyną do nokautowania rywali Roberto Soldić (16-3, 14 KO) i jeden z najlepszych czeskich zawodników Patrik Kincl (22-9, 10 KO). O pas wagi lekkiej zawalczą groźny Irlandczyk Norman Parke (27-6-1, 4 KO) i zawodnik z Bydgoszczy Marcin Wrzosek (14-5, 5 KO). W karcie głównej swoje umiejętności pokażą: Dricus du Plessis (12-2, 4 KO) vs Joilton Santos Lutterbach (30-7, 9 KO), Antoni Chmielewski (32-17, 5 KO) vs Jason Radcliffe (15-7, 10 KO), Damian Janikowski (3-2, 3 KO) vs Tony Giles (6-1, 4 KO) oraz Aleksandra Rola (2-0) vs Catherine Costigan (6-2).

Jak zamówić jubileuszową galę KSW 50 w Cyfrowym Polsacie?
Abonenci i użytkownicy Cyfrowego Polsatu korzystający z dekoderów satelitarnych, w technologii IPTV (EVOBOX IP) oraz do odbioru telewizji internetowej OTT (EVOBOX Stream) mogą zamówić dostęp do gali w systemie PPV w cenie 40 zł.

Zamówienia można składać za pomocą jednego z trzech kanałów:
- przez SMS o treści: numer karty dekodera.WALKA wysłany na nr 7043,
- w internetowym Centrum Obsługi Klienta na www.icok.cyfrowypolsat.pl,
- w telefonicznym Centrum Obsługi Klienta: 801 00 50 50.

Zamówienia będą przyjmowane aż do momentu rozpoczęcia walki głównej, ale ze względów technicznych platforma gwarantuje dostęp do wydarzenia dla zamówień złożonych do godz. 18.00 w dniu gali. Potwierdzenie nadania dostępu użytkownicy telewizji satelitarnej i IPTV znajdą na kanale 222, a telewizji internetowej OTT na pozycji 333. Na tych kanałach dostępne też będzie wydarzenie.

Abonenci Cyfrowego Polsatu mogą skorzystać z dogodnych form płatności:
- portmonetki, gdzie opłata za PPV zostanie doliczona do najbliższego rachunku za usługi Cyfrowego Polsatu (forma niedostępna dla telewizji internetowej OTT),
- przedpłaty realizowanej z wolnych środków zgromadzonych na koncie abonenckim,
- e-płatności.

Jak obejrzeć galę KSW 50 w IPLI?
Odbywającą się w Londynie galę KSW 50, na żywo i w HD będą mogli obejrzeć także internauci za pośrednictwem serwisu rozrywki internetowej IPLA - na www.ipla.tv oraz w aplikacji IPLA na: komputerach z systemem Windows, wybranych Smart TV, urządzeniach Netia Player oraz urządzeniach mobilnych z systemem Android, iOS oraz Windows Phone. Wydarzenie w jakości HD będzie dostępne dla użytkowników z terytorium Polski w cenie 40 zł. Zamówienia można składać na stronie www.ipla.tv, a płatności realizować drogą elektroniczną - kartą płatniczą lub przelewem.

Karta walk:
Phil de Fries vs Luis Henrique Barbosa de Oliveira - walka o pas wagi ciężkiej
Tomasz Narkun vs Przemysław Mysiala - walka o pas kategorii półciężkiej
Roberto Soldić vs Patrik Kincl - walka o pas wagi półśredniej
Norman Parke vs Marcin Wrzosek - walka o tymczasowy pas wagi lekkiej

Karta główna:
Dricus du Plessis (12-2, 4 KO) vs. Joilton Santos Lutterbach (30-7, 9 KO)
Antoni Chmielewski vs Jason Radcliffe
Damian Janikowski vs Tony Giles

Dodatkowa walka:
Aleksandra Rola vs Catherine Costigan

Po więcej informacji sportowych zapraszamy na POLSATSPORT.PL.

Komentarze
© Polsat 2019