2019-08-20

„Ultraviolet” - odcinek 7: #limbo

Do Oli przyjeżdża z Londynu jej mąż. Chce przekonać dziewczynę do powrotu na Wyspy. Idą ze sobą do łóżka, a kolejnego dnia do kobiety przychodzi Michał z nową sprawą dotyczącą masowych samobójstw nastolatków. „Fioletowi” szybko znajdują filmiki, na których widać ostatnie chwile życia dzieciaków. Ale czy to na pewno są samobójstwa?

Kamil, mąż Oli, przyjeżdża z Londynu do Łodzi, żeby ratować swoje małżeństwo. Para spędza ze sobą noc. Następnego dnia do domu Anny przychodzi Michał z prośbą o pomoc w rozwiązaniu kolejnej zagadki kryminalnej.

Pary nastolatków popełniają samobójstwo, jednak policja nie może ustalić ich tożsamości. Ola przekazuje sprawę grupie Ultraviolet. Pierwszy trop Piast odnajduje w darkwebie - ktoś zamieszcza tam filmiki pokazujące ostatnie minuty nastolatków przed śmiercią. Regina postanawia zalogować się na podejrzanym portalu i znaleźć autora tych materiałów. Zaczyna się wyścig z czasem.

Czy „fioletowym” uda się rozwiązać zagadkę, zanim kolejna para popełni samobójstwo? A może nie były to wcale samobójstwa?

Zobacz także:
„Ultraviolet”: Jan Komasa zdradza tajniki produkcji
Aktorzy opowiadają o serialu „Ultraviolet”. Dlaczego to hit?
Kto jest kim w serialu „Ultraviolet”? Sylwetki postaci
Serial „Ultraviolet” od 30 lipca w Telewizji POLSAT