2019-08-13

Mecz o Superpuchar Europy: Liverpool FC - Chelsea Londyn

0

Transmitują na żywo Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Premium 1 oraz IPLA.TV. W środę 14 sierpnia, miesiąc przed startem fazy grupowej nowego sezonu europejskich pucharów, triumfator Ligi Mistrzów - Liverpool FC, zmierzy się ze zwycięzcą Ligi Europy - Chelsea Londyn. Transmisja od godz. 20:50. Mecz rozgrywany w Stambule skomentują Mateusz Borek i Artur Wichniarek.

Środowe spotkanie oficjalnie otwiera europejskie rozgrywki piłkarskie w sezonie 2019/2020. To pierwszy w historii mecz o Superpuchar Europy, w którym zmierzą się dwie angielskie drużyny, chociaż nie pierwszy gdy rywalizują ze sobą zespoły z tych samych krajów. Dwukrotnie kibice byli świadkami konfrontacji między zespołami z Włoch, a aż pięciokrotnie z Hiszpanii. Drużyna z Liverpoolu może zdobyć prestiżowe trofeum po raz czwarty, a zespół z Londynu po raz drugi.

Studio przedmeczowe w Polsat Sport i Polsat Sport Premium 1 startuje od godz. 19:00, a od godz. 20:10 w Polsacie. Gośćmi Pauliny Chylewskiej będą Dariusz Dziekanowski, Roman Kołtoń, Paweł Golański i Dariusz Wdowczyk. Ciekawostki i porównania dotyczące obu zespołów rywalizujących o Superpuchar Europy przedstawi Szymon Rojek. Wieści z mediów społecznościowych oraz przegląd prasy zaprezentuje Justyna Kostyra. Analizę najciekawszych akcji w przerwie spotkania oraz po końcowym gwizdku przeprowadzą Marcin Lepa i Tomasz Łapiński.

Po więcej informacji sportowych zapraszamy na POLSATSPORT.PL.

Komentarze
© Polsat 2019