2019-08-12

Rafał Szatan tańczy z Lenką Klimentovą w show Polsatu

0

Jak daleko zajdą w 10. edycji programu „Taniec z Gwiazdami”? Nie są bez szans na końcowy sukces, ponieważ Lenka Klimentova świetnie przygotowuje swoich partnerów do występów, a do tego tworzy genialne widowiska na parkiecie. Czy pełne emocji, kunsztu i pasji występy docenią jurorzy i widzowie? Jak obecność żony w programie będzie wpływać na mobilizację Rafała Szatana? W którym stylu najlepiej sobie poradzi?

Niebanalny talent aktorski i wokalny pokazał m.in. w jubileuszowej 10. edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Swoimi metamorfozami zachwycał wszystkich, awansował do finału i ostatecznie zajął drugie miejsce. To dowód na to, że ciężka praca popłaca, chociaż nie były to pierwsze występy Rafała Szatana przed dużą publicznością. Jak telewizyjne doświadczenie wykorzysta w kolejnym programie Polsatu? Czy charyzma i wszechstronność poprowadzą go do zwycięstwa w „Dancing with the Stars”? O Kryształową Kulę rywalizować będzie m.in. z żoną - Barbarą Kurdej-Szatan. Publiczność czeka elektryzująca rywalizacja!

Dzięki Lence Klimentovej, która cały czas ma coś do udowodnienia mężowi, trzykrotnemu zwycięzcy - Jankowi Klimentowi, z pewnością nie zabraknie niespodzianek. Urocza tancerka przyzwyczaiła już widzów do tego, że jej popisy taneczne to nie tylko wyuczone kroki. Trenerka stawia na pokazywanie prawdziwych uczuć i uśmiechu. Jak mówił w poprzedniej edycji „Tańca z Gwiazdami” Jakub Kucner, to dzięki niej znaleźli się na wysokim czwartym miejscu. Czy tym razem Czeszka zaprowadzi swojego partnera jeszcze dalej?

Kto będzie trzymał kciuki za tę dwójkę? Taneczne zmagania jesienią w Telewizji POLSAT.

10. edycja Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami od września w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” na Instagramie - @tanieczgwiazdami

Zobacz także:
„Taniec z Gwiazdami”: Rafał Szatan już wie, jaki lubi styl
Monika Miller o reakcji fanów na „Taniec z Gwiazdami”
Najbardziej urzekające tańce 9. edycji „Dancing with the Stars”
Najlepsze kreacje modowe w 9. sezonie „Tańca z Gwiazdami”
„Taniec z Gwiazdami”: Jak powstała muzyka do programu?
„Taniec z Gwiazdami”: Oto zwycięzcy dziewiątej edycji!

Komentarze
© Polsat 2019