2019-08-11

Joanna „Ruda” Lazer i Rafał Maserak po Kryształową Kulę

0

Czy pełna temperamentu wokalistka wygra „Taniec z Gwiazdami”? Istnieje duża szansa na taki scenariusz, bo jej partner to jeden z najbardziej doświadczonych w programie trenerów, a do tego ma podobny charakter i ognistą - niczym kolor włosów piosenkarki - energię. Jak pokazują poprzednie edycje, to wszystko bardzo się przydaje w walce o nagrodę główną „Dancing with the Stars”.

Jej piosenki znają i kochają tysiące osób, ale to nie tylko muzyka sprawia, że ludzie uwielbiają „Rudą”. To także zasługa jej wewnętrznego pazura, który pokazuje poprzez swoją twórczość. Czy podobnie będzie na parkiecie? Fani programu już nie mogą doczekać się na najgorętsze style taneczne z jej udziałem, jak rumba czy paso doble, ale chcą również zobaczyć, jak poradzi sobie z dostojnym walcem wiedeńskim. Pod okiem prawdziwego specjalisty, który udowodnił, że w jego ramionach tancerki czują się pewnie i bezpiecznie, Joanna Lazer może śmiało stawać w szranki.

Towarzyszem przygody i wymagającym nauczycielem jest Rafał Maserak, który swoimi popisami tanecznymi rozpala widzów i jurorów do czerwoności. To weteran w tanecznym show Telewizji POLSAT. Nikt nie ma wątpliwości, że stanowi bardzo mocną konkurencję dla pozostałych par. Nigdy nie odpuszcza, jest bardzo ambitny i uwielbia rywalizację w tym programie. Gwiazdy pod jego okiem pokonują z odcinka na odcinek swoje słabości, stają się coraz silniejsze, a także bardzo często kończą edycję na podium. Czy tym razem osiągną szczyt?

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Parkiet zapłonie! Posłuchajcie jaka energia jest w tej parze! @redlipsmusic @rmaserak #maruda #tanieczgwiazdami #polsat

Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami)

Popisy tej i dziesięciu innych par będzie można śledzić jesienią. Kolejna polska odsłona „Dancing with the Stars” zapowiada się pasjonująco.

10. edycja Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami od września w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” na Instagramie - @tanieczgwiazdami

Zobacz także:
„Taniec z Gwiazdami”: Rafał Szatan już wie, jaki lubi styl
Monika Miller o reakcji fanów na „Taniec z Gwiazdami”
Najbardziej urzekające tańce 9. edycji „Dancing with the Stars”
Najlepsze kreacje modowe w 9. sezonie „Tańca z Gwiazdami”
„Taniec z Gwiazdami”: Jak powstała muzyka do programu?
„Taniec z Gwiazdami”: Oto zwycięzcy dziewiątej edycji!

Komentarze
© Polsat 2019