2019-08-09

„Magiczne zakończenie wakacji z Telewizją POLSAT i RMF FM”

0

Przebój lata i „Świętokrzyska Gala Kabaretowa”, czyli pożegnanie wakacji 2019. W weekend 24 i 25 sierpnia Polsat oraz RMF FM zapraszają do Kielc na Festiwal „Magiczne zakończenie wakacji”. Pierwszego dnia w Amfiteatrze Kadzielnia o znakomitą atmosferę zadbają najlepsze gwiazdy kabaretów. Drugiego scenę rozgrzeją najpopularniejsi muzycy, a widzowie wybiorą „Przebój Lata RMF FM i Polsatu”.

W sobotę 24 sierpnia publiczność bawić będzie plejada najzabawniejszych gwiazd polskiej sceny kabaretowej, które zaprezentują największe kabaretowe hity lata 2019. Wystąpią: Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Moralnego Niepokoju i Kabaret Młodych Panów oraz chłopaki z Kabaretu Nowaki. Do grona gwiazd sobotniego koncertu dołączą także: Kabaret Zachodni, Szymon Łątkowski, Kabaret K2, Kabaret Czesuaf oraz fenomenalny Jerzy Kryszak. W roli współprowadzącej „Świętokrzyską Galę Kabaretową” wystąpi Laura Breszka, popularna aktorka serialowa i telewizyjna, która wyróżnia się nieprzeciętnym poczuciem humoru i wielkim talentem komediowym. Oprawę muzyczną wieczoru zapewni zespół The Jobers. Transmisja koncertu od godz. 20:05 w Polsacie.

  

Drugiego dnia w niedzielę 25 sierpnia będziemy świętować „Magiczne zakończenie wakacji z Telewizją POLSAT i RMF FM”. W walce o „Przebój Lata RMF FM i Polsatu” wezmą udział artyści, których utwory nie schodzą z radiowych list przebojów. W niedzielny wieczór wystąpią m.in. Komodo, Enej, Sarsa, Cleo, Piotr Cugowski, Lanberry, Gromee, a także Roksana Węgiel.

Specjalnie dla widzów Polsatu i świętokrzyskiej publiczności z mini recitalem wystąpi zwyciężczyni ubiegłorocznego konkursu na Przebój Lata - Margaret. Uwielbiana przez młodą publiczność wokalistka zaśpiewa tego wieczoru swoje największe hity: „Byle Jak”, „Tempo” oraz „Cool Me Down”.

Pojawi się także znany na całym świecie hiszpański piosenkarz Alvaro Soler - bezapelacyjnie najgorętsza latynoska gwiazda muzyki pop. Szturmem podbił muzyczne listy przebojów i serca fanek. W Amfiterze Kadzielnia zaśpiewa takie hity jak „Sofia” z rekordową liczbą 588 milionów odsłon na YouTube.

Przed świętokrzyską publicznością wystąpi również Alice Merton, która w 2017 roku zyskała popularność dzięki singlowi „No Roots”. Kolejną gwiazdą jest niemiecko-szwajcarska wokalistka - Ilira. W duecie z Alle Farben zaśpiewa swój hit „Fading”.

Muzyczne widowisko poprowadzą prezenter Polsatu - Maciej Rock oraz Jacek Tomkowicz z radia RMF FM, a o doskonałą zabawę okraszoną dużą dawką dobrego humoru zadba Igor Kwiatkowski w duecie z Patrycją Kazadi. Transmisja niedzielnego koncertu od godz. 20:05 w Polsacie.

  

Organizatorami Festiwalu „Magiczne zakończenie wakacji z Telewizją Polsat i RMF FM” są: Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego, Telewizja POLSAT i radio RMF FM.

Komentarze
© Polsat 2021