2019-07-21

„Taniec z Gwiazdami”: Akop Szostak powalczy o zwycięstwo

0

Zawodnik MMA, kulturysta i trener personalny na parkiecie. Położy rywali na łopatki? Woli walki i determinacji na pewno mu nie zabraknie. W końcu specjalizuje się w motywowaniu innych do przełamywania swoich słabości i pojedynkuje się z najgroźniejszymi wojownikami w Polsce. Ale czy to wystarczy, by oczarować widzów i jury programu „Dancing with the Stars”? Czy w tańcu okaże się równie sprawny, jak w ringu i na siłowni? O tym będzie można przekonać się jesienią, gdy rozpocznie się jubileuszowa 10. edycja tanecznego show.

Akop Szostak to zawodnik mieszanych sztuk walki (MMA) wagi ciężkiej i półciężkiej, kulturysta, a także trener personalny pochodzenia ormiańskiego oraz rosyjskiego. Urodził się na Białorusi, a w Polsce mieszka od ósmego roku życia. Obecnie zawodnik federacji KSW, w przeszłości walczył m.in. dla FEN.

Do uprawiania kulturystyki zainspirował go Arnold Schwarzenegger, a do startów w zawodach namówił Piotr Głuchowski. Akop szybko został mistrzem Polski, a w 2009 roku także mistrzem Europy juniorów w kulturystyce klasycznej oraz brązowym medalistą mistrzostw świata. Wśród seniorów również zaliczał się do czołówki, w związku z czym został odznaczony medalem Polskiego Związku Kulturystyki i Fitness za wybitne osiągnięcia sportowe.

Sportowiec nie ogranicza się jednak wyłącznie do troski o wygląd swoich mięśni, lecz także wie, jak ich używać, czego niejednokrotnie dowiódł w klatce MMA. A jakby tego było mało, wyspecjalizował się także w doradzaniu innym (zarówno zawodowcom, jak i amatorom), jak należy trenować oraz w motywowaniu ich do pracy nad sobą. Jego podopieczni przywożą medale z mistrzostw Europy i świata.

Sprawny, wysportowany, inteligentny, przystojny i popularny w internecie. Czy Akop Szostak zajdzie daleko w jubileuszowej, 10. edycji programu „Taniec z Gwiazdami”? Jak będzie prezentował się na parkiecie? Czy widzowie i jury polubią jego sposób bycia?

10. edycja Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami od września w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” na Instagramie - @tanieczgwiazdami

Zobacz także:
Ola Kot uczestniczką programu „Dancing with the Stars”
Rafał Szatan zatańczy w „Dancing with the Stars”
Basia Kurdej-Szatan w 10. edycji show „Taniec z Gwiazdami”
Najbardziej urzekające tańce 9. edycji „Dancing with the Stars”
Lenka i Jan Klimentowie na wakacjach. Zobacz zdjęcia!
Najlepsze kreacje modowe w 9. sezonie „Tańca z Gwiazdami” 
„Taniec z Gwiazdami”: Jak powstała muzyka do programu?
„Taniec z Gwiazdami”: Oto zwycięzcy dziewiątej edycji!

Komentarze
© Polsat 2019