2019-07-19

Ola Kot uczestniczką programu „Dancing with the Stars”

0

Czy popularna prezenterka tańczy równie pięknie, jak wygląda? Okaże się jesienią. To właśnie wtedy była finalistka konkursu Miss Polska pojawi się na najgorętszym parkiecie w kraju. Wcale nie po to, by prezentować innych. Tym razem zaprezentuje bowiem własne umiejętności. Kto będzie jej partnerem? Razem będą tylko ładnie wyglądać, czy przede wszystkim świetnie się ruszać? Odpowiedzi przyniesie jubileuszowa 10. edycja show „Taniec z Gwiazdami”.

Ola Kot to znana ze swojej urody i lubiana przez widzów oraz słuchaczy prezenterka Eska TV i Radia Eska, a także pogodynka w Nowa TV. W tym roku dała się także poznać widzom Telewizji POLSAT, ponieważ wystąpiła w roli prowadzącej Polsat Superhit Festiwal w Sopocie.

O koronę Miss Polski ubiegała się już w wieku 18 lat. Tytułu co prawda nie wywalczyła, ale nie przeszkodziło jej to w karierze. Świetnie radzi sobie zarówno przed kamerą, jak i za mikrofonem radiowym. Dostrzegli to m.in. wydawcy „Playboya”, w którym była jedną z gwiazd okładki. Ale świat mediów to nie całe jej życie. W wolnym czasie uwielbia podróżować, zwłaszcza w odległe zakątki globu.

Czy wyprawa na parkiet programu „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” okaże się podróżą jej życia? Czym poza zjawiskową urodą postara się olśnić jury i widzów show? W jakich tańcach odnajdzie się najlepiej? O tym wszystkim będzie można przekonać się już jesienią.

10. edycja Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami od września w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” na Instagramie - @tanieczgwiazdami

Zobacz także:
Najbardziej urzekające tańce 9. edycji „Dancing with the Stars”
Lenka i Jan Klimentowie na wakacjach. Zobacz zdjęcia!
Najlepsze kreacje modowe w 9. sezonie „Tańca z Gwiazdami”
„Taniec z Gwiazdami”: Jak powstała muzyka do programu?
„Taniec z Gwiazdami”: Oto zwycięzcy dziewiątej edycji!

Komentarze
© Polsat 2019