2019-07-18

Basia Kurdej-Szatan w 10. edycji show „Taniec z Gwiazdami”

0

Aktorka została pierwszą uczestniczką nowego sezonu hitu Telewizji POLSAT. Widzowie Polsatu znają ją z głównej roli w serialu „W rytmie serca”. Sprawdziła się także jako prowadząca „Przebojowe Opole”. Teraz spróbuje swoich sił jako tancerka. I to w wyjątkowej edycji programu „Dancing with the Stars”, który jesienią zostanie wyemitowany w słonecznej stacji po raz 10. Czy Basia Kurdej-Szatan ma szanse na zwycięstwo w jubileuszowym sezonie popularnego show?

Media już od dłuższego czasu spekulowały na temat jej udziału w „Tańcu z Gwiazdami”. Teraz możemy potwierdzić to oficjalnie - Barbara Kurdej-Szatan jest pierwszą gwiazdą show, który wystartuje już we wrześniu!

Choć jest najlepiej znana ze swoich kreacji aktorskich, to realizuje się artystycznie na wiele różnych sposobów. Rewelacyjnie sprawdziła się choćby jako wokalistka w zespole Soul City, w którym występowała wraz z mężem - Rafałem. Karierę rozpoczynała w Opolu, z którego pochodzi, rozwijając skrzydła w Opolskim Studiu Piosenki. Ukończyła również PWST w Krakowie. Grała w filmach, serialach, a także w serii reklam. Telewidzowie docenili ją także jako prezenterkę, kiedy wraz z Maciejem Rockiem i Maciejem Dowborem poprowadziła festiwal „Przebojowe Opole: Jedziemy na wakacje”. Widzowie Telewizji POLSAT mieli także okazję poznać historię jej miłości i życia w programie „The Story of My Life”, w którym razem z mężem przeszli niezwykłą metamorfozę.

Z kim powinna zatańczyć Basia Kurdej-Szatan? Macie swoje typy? Dajcie znać w komentarzach!

10. edycja Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami od września w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” na Instagramie - @tanieczgwiazdami

Zobacz także:
Najbardziej urzekające tańce 9. edycji „Dancing with the Stars”
Lenka i Jan Klimentowie na wakacjach. Zobacz zdjęcia!
Najlepsze kreacje modowe w 9. sezonie „Tańca z Gwiazdami” 
„Taniec z Gwiazdami”: Jak powstała muzyka do programu?
„Taniec z Gwiazdami”: Oto zwycięzcy dziewiątej edycji!

Komentarze
© Polsat 2019