2019-07-04

Joanna Kurowska zdradza kulisy „Świata według Kiepskich”

0

Co dzieje się na planie najnowszego sezonu kultowego sitcomu? Aktorka wcielająca się w żonę prezesa Kozłowskiego podzieliła się z fanami zdjęciami prosto ze studia. Można na nich zobaczyć czołowe postaci w ciekawych przebraniach i niecodziennych rolach. Czego można spodziewać się po nowej odsłonie produkcji, która bawi Polaków od lat? I jak istotna będzie w niej postać, którą odgrywa Joanna Kurowska?

Tak naprawdę nie wiadomo, jak ma na imię. Raz była Krystyną, innym razem Barbarą, a jeszcze kiedyś Małgorzatą. Wiadomo na pewno, że jest jedną z najbarwniejszych postaci w świecie skupionym wokół wrocławskiej rodziny Kiepskich, a dla prezesa Kozłowskiego jest „Foką”. Pani prezesowej, szanowanej małżonki Kozłowskiego, nie mogłoby zabraknąć w nowym sezonie nadawanego od ponad 20 lat sitcomu „Świat według Kiepskich”. Odgrywająca tę rolę Joanna Kurowska podzieliła się zdjęciami z planu jesiennego sezonu tej produkcji.

Relację na instagramie zaczęła od zdjęcia ze swoim serialowym mężem. To oznacza, że w tym sezonie nie zabraknie jak zwykle przezabawnych umizgów Kozłowskich. 

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Kiepscy. Nowy sezon. Państwo Kozłowscy zapraszają...... #kiepscyzawszespoko #swiatwedlugkiepskich #thekolors #polskieseriale #ulubioneseriale #red 💋💋💋

Post udostępniony przez Joanna Kurowska (@joannakurowska_official)

Pióropusze, tomahawk, strzały, ognisko i głębokie spojrzenia. Boczek, Jolasia i Kozłowska jako Indianie z plemienia Dakoty. Czy bohaterowie serialu przeniosą się do alternatywnego świata, jak miało to miejsce w poprzednim sezonie w odcinku „Alternatywy 3/4”?

Na zdjęciu Janusz, Cyc i Kozłowska w czarnych, żałobnych strojach. Wszystko wskazuje na to, że szykuje się... pogrzeb! Ale czyj? - To się okaże w nowym sezonie - pisze aktorka.

Średniowieczna królowa i Walduś jako jej giermek? Czemu nie! W „Świecie według Kiepskich” wszystko jest możliwe. Ciekawe tylko, co na to zaborcza i kłótliwa żona Waldka - Jolasia.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

I gdzie ja bym królową zagrała??? .... a któż to gra mojego rączego giermka??? #kiepscy #średniowiecze #blondie #zbroja #seriale #bollywood 🌹🌹🌹

Post udostępniony przez Joanna Kurowska (@joannakurowska_official)

Z niecierpliwością czekamy na nowy sezon. A wy? Dajcie znać w komentarzach, co chcielibyście zobaczyć w najnowszych odcinkach serialu „Świat według Kiepskich”!

Zobacz także:
„Świat według Kiepskich” w zdjęciach do nowego sezonu
Najlepsze role Krzysztofa Dracza w „Świecie według Kiepskich”
„Świat według Kiepskich” - odcinek 551: Kalibaba
„Świat według Kiepskich” - odcinek 550: Samouk
„Świat według Kiepskich” - odcinek 549: Latarenka
„Świat według Kiepskich” - odcinek 548: Człowiek bez planu
„Świat według Kiepskich” - odcinek 547: Alternatywy 3/4

Komentarze
© Polsat 2020