2019-06-18

„Nasz nowy dom”: Co robi ekipa podczas wakacji? Mamy zdjęcia

0

Rozpoczął się czas urlopowy. Czy budowlańcy z programu odpoczywają? Okazuje się, że nie! Wręcz przeciwnie - pracują w pocie czoła, by odmienić życie kolejnych bohaterów. Architekci projektują domy, a prowadząca dogląda prac na budowie i opiekuje się rodzinami, które wysyła na wakacje. Efekty do zobaczenia jesienią w Telewizji POLSAT. Na zachętę prezentujemy zdjęcia z planu.

Na fotosach z oficjalnego profilu programu „Nasz nowy dom” widać, że niezawodna ekipa pod przewodnictwem Katarzyny Dowbor zabrała się ostro do roboty. Podobnie jak w poprzednich sezonach, budowlańcy będą pomagali zarówno rodzinom mieszkającym w domach, jak i tym, które wiodą życie w blokach.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Remont START! Przepraszamy za hałasy. #nasznowydom #polsatofficial #naplanie #metamorfoza #remont #budowa @katarzyna_dowbor_official

Post udostępniony przez Nasz Nowy Dom (@nasznowydom)

Nie zabraknie też gości specjalnych uświetniających wolny czas, który rodzina spędza w hotelu, podczas gdy ich przestrzeń życiowa przechodzi metamorfozę. Dla bohaterów programu udział w „Naszym nowym domu” to często pierwsze w życiu wakacje. Prowadząca dba zatem o to, by były wyjątkowe i zawsze przygotowuje liczne atrakcje. Na zdjęciu widzimy jedną z rodzin w towarzystwie architekt Martyny Kupczyk i Pawła Lorocha.

Dla budowlańców nie ma też znaczenia, że trzeba pracować nawet w sobotę. Na zdjęciu widać Wieśka i Maćka w akcji, którzy zaczynają pracę na budowie.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Sobota pracująca :) #ekipawieska @maciejpertkiewiczofficial @wiesieknowobilski #nasznowydom #polsatofficial @wro_andy @adammankiet #naplanie

Post udostępniony przez Nasz Nowy Dom (@nasznowydom)

Na szczęście na planie programu „Nasz nowy dom” projektanci mogą znaleźć chwilę wytchnienia. Architekt Martyna Kupczyk pokazała się w przepięknej, kolorowej stylizacji. - Woda, kapelusz, kolory i 35 stopni w cieniu!!! Ja to uwielbiam!!! A wszystko się dzieje na planie „Naszego nowego domu” - napisała w swoim poście.

W równie dobrym nastroju jest Maciej Pertkiewicz, który także w letnich kolorach pojawił się na planie programu. - Jak ja to lubię. Zaczynamy nowy remont w „Naszym nowym domu” z Arturem Witkowskim - oświadczył zadowolony architekt.

Z kolei Katarzyna Dowbor podkreśla, że mimo potężnych upałów wszyscy ciężko pracują, by polepszyć byt kolejnej rodziny. Widać wyraźnie, że prowadząca najbardziej cieszy się z tego, że Telewizja POLSAT nieustannie zmienia na lepsze życie tak wielu ludzi. A przy okazji - jak zwykle świetnie wygląda przed kamerą!


Życzymy ekipie dużo siły, wytrwałości i dobrej pogody - również pogody ducha! Czekamy na nowe odcinki programu „Nasz nowy dom”, które zobaczymy już w jesiennej ramówce!

Zobacz także:
„Nasz nowy dom” - odcinek 142: Strzałków
„Nasz nowy dom” - odcinek 141: Lisewo
„Nasz nowy dom” - odcinek 140: Wola Starogrodzka
„Nasz nowy dom” - odcinek 139: Warszawa
„Nasz nowy dom” - odcinek 138: Wąsewo

Komentarze
© Polsat 2020