2019-06-10

„Przyjaciółki” się nie nudzą. Co ciekawego robią latem?

0

W jaki sposób korzystają z wakacji? Pracują czy odpoczywają? Niedawno dobiegł końca 13. sezon przygód Patrycji, Ingi, Anki i Zuzy, a wcielające się w nie aktorki już zdążyły rzucić się w wir innych zajęć. Jak spędzają ciepłe dni znane i lubiane „Przyjaciółki”? Czy wkrótce będzie można zobaczyć je w zupełnie nowych odsłonach? I czy bywają latem na planie serialu?

Najbardziej tajemniczo zapowiada się przyszłość Joanny Liszowskiej, czyli serialowej Patrycji, która zaprezentowała ostatnio swoje nowe oblicze - w krótszych włosach, bez charakterystycznych loków. A następnie jeszcze jedno - z długimi, czarnymi włosami. Zmiany wizerunku kwituje na razie enigmatycznymi informacjami o nowym projekcie, który wkrótce ma ujrzeć światło dzienne. Wszystko ma wyjaśnić się 17 czerwca. Trzeba przyznać, że wygląda i brzmi to intrygująco.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Ile marzeń odłożyliście"Na później"?🤔 ...something is coming...😉 #make #my #dreams #come #true #only #goodvibes #passion #love #my #life

Post udostępniony przez joanna liszowska-serneke (@joannaliszowskaofficial)

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

JUNE 17TH #make#dream#come#true #woman #power #earth #quake #passion #love #emotion #follow #this #summer #IntoU

Post udostępniony przez joanna liszowska-serneke (@joannaliszowskaofficial)

Tymczasem Małgorzata Socha - serialowa Inga - stawia na wypoczynek na łonie rodziny. Razem z najbliższymi korzysta z pięknej pogody i spędza czas na świeżym powietrzu. I chociaż brzmi to jak sielanka, to nie da się ukryć, że z dziećmi też ma pełne ręce roboty. Tym bardziej, że niedawno została mamą po raz trzeci.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Odpoczynek z trójką dzieci? 😅 Zaprawione w boju mamy dobrze wiedzą, że to prawie niemożliwe 🙈 Tak samo każda mama wie, jak istotna jest ochrona przeciwsłoneczna! Dzięki naturalnym kremom mineralnym dla dzieci od @derma_polska mogę być spokojna 💪Bez NANO cząsteczek, bez zapachów, barwników i bez alergenów (co potwierdza certyfikat @allergycertified ) A dla nas - rodziców - bezpieczne kremy bez filtrów przenikających znajdziecie w sklepie internetowym @4organic www.4organic.pl. Skorzystajcie z kodu rabatowego 15% na zakupy na wszystko do 11.06. Kod : lato. Gorąco pozdrawiam!!!☀️☀️ #derma #lato #bezpieczneopalanie #summer #summervibes #sunbathıng #familytime #summerfun #mylittleboy #motherhood #mommyslife #safety #naturalcosmetics #garden

Post udostępniony przez Małgorzata Socha (@malgosia_socha)

Anita Sokołowska, czyli Zuza z „Przyjaciółek”, również cieszy się na pociągający projekt i na to, że idzie nowe. Podobnie jak Joanna Liszowska - ona także nie ujawnia, co to będzie. Pokazała natomiast zdjęcie z Markiem Bukowskim, które wygląda na… fotografię z planu 14. sezonu serialu! Czyżby powstawały już kolejne odcinki?

Wygląda na to, że tak. Bo chociaż Magdalena Stużyńska-Brauer, czyli serialowa Anka, zaprasza na lipiec do teatru, to okazuje się, że nie tylko z tego względu ma przed sobą intensywne lato. W mediach społecznościowych udostępniła bowiem fotografię z Nicole Bogdanowicz, na której są na planie „Przyjaciółek”! Wszystko wskazuje na to, że matka i córka dogadują się w serialu coraz lepiej.

Aktorki zdecydowanie się nie nudzą. Poświęcają wakacje na wypoczynek lub angażują się w nowe, intrygujące projekty. Ale wielbiciele serialu mogą spać spokojnie. Regularnie odwiedzają plan „Przyjaciółek” i z pewnością szykują na jesień masę niespodzianek i zachwycających zwrotów akcji. Jest na co czekać!

Oficjalny profil serialu „Przyjaciółki” na Instagramie - @przyjaciolkipolsat

Zobacz także: 
„Przyjaciółki”: Gdzie przez lata pracowały bohaterki serialu?
„Przyjaciółki”: 150 odcinków w pogoni za idealnym facetem
Jak zmieniały się przez lata Patrycja, Inga, Anka i Zuza?
Czy „Przyjaciółki” to serial dla… prawdziwych mężczyzn?

Komentarze
© Polsat 2019