2019-06-07

„Pierwsza miłość”: Działo się! Do zobaczenia po wakacjach!

0

Kto już nie może się doczekać kolejnych odcinków kultowego serialu Polsatu? Wiosna była pełna emocjonujących wątków, które zaskoczyły nawet największych fanów produkcji. Wszystkim bohaterom towarzyszyły codzienne smutki i radości, a i tak zawsze wygrywa... „Pierwsza miłość”! Widzimy się jesienią!

Które historie zapamiętamy na dłużej? Niebezpieczne dziennikarskie śledztwo Sylwii i ukojenie w ramionach Janka? A może oświadczyny, a potem zaskakujący ślub Kaśki z Gosią w hali sportowej? Wielu widzów ekscytował szokujący romans Malwiny z Samborem, która - z poczucia winy i wstydu - uciekła z Wadlewa... do klasztoru. Mnóstwo komentarzy towarzyszyło porwaniu Marysi przez sobowtórkę Dominikę i jej wspólnika Igora. Kto by się spodziewał, że aktorka Aneta Zając wystąpi w serialu w podwójnej roli?

„Pierwsza miłość” zyskała także nowych aktorów. Jagoda (Wiktora Gąsiewska) nie dość, że cierpi na narkolepsję i potrafi zasnąć w każdej chwili, to uprawiała seks w saunie Kings Fitness i jest w ciąży z żonatym Andrzejem. To wszystko nie przeszkadza jednak Pawłowi, który chce się nią zaopiekować i wprowadza się do dziewczyny.

Okazuje się, że największym gangsterem w mieście jest Olgierd Gwiazda (Daniel Olbrychski), pseudonim „Wodnik”. 60-letni mężczyzna kontroluje sprzedaż narkotyków, prostytucję i hazard, a jego synem jest... prawnik Łukasz (Jan Wieczorkowski). Twardo stąpający po ziemi adwokat i obrońca przestępców szybko wpadł w oko Melce.

Z więzienia wyszedł Jacek (Zbigniew Waleryś), ojciec Doroty, a troskliwa córka postanowiła mu pomóc i namówiła do zatrudnienia w „barBarianie”. Po kradzieży w barze zaręczony z nią Mikser przeprowadził prowokację, aby upewnić się, czy to niedoszły teść maczał w tym palce. To skłóciło parę, ale gdy prawda wyszła na jaw, Dorota odbudowała relację z Mikołajem. Na jak długo?

W Wadlewie pojawił się tajemniczy Kazimierz (Andrzej Pieczyński), który pomagał kolejnym osobom wyjść z mniej lub bardziej poważnych schorzeń i szybko zyskał reputację znachora. Z jego powodu do wsi przyjechała nawet telewizja, a reportaż pokazał go jako pożytecznego uzdrowiciela, co nie wszystkim się spodobało.

Jak ponownie uruchomiona mydlarnia wpłynie teraz na życie Emilki i Bartka? Wokół nich pojawiły się wpływowe postaci. To przystojny i szarmancki trener biznesu Mateusz (Lesław Żurek) oraz Wanda (Monika Pikuła), córka Bednarskiego, pośredniczka ubezpieczeniowa. Zazdrość i interesy... W którym kierunku rozwinie się ten wątek?

Co dalej z Kulczyckimi? Czy Kinga, po wypadku w sztolni i zerwaniu relacji z survivalowcem Oskarem, inaczej spojrzy na Artura, który ruszył jej na pomoc? Wcześniej zgodnie twierdzili, że ich małżeństwa nie da się już uratować.

Dokąd zaprowadzi Karola Wekslera afera związana z katastrofą budowlaną? Co czeka zatrudnioną u niego Kalinę, którą do niewłaściwych wyborów determinuje zła sytuacja finansowa i brak wsparcia ze strony Krystiana?

Pytań jest wiele, a fani już nie mogą doczekać się następnych odcinków. Co jeszcze wydarzy się po wakacjach? Czy w serialu pojawią się nowe postaci?

Zapraszamy od września!

Zobacz także:
„Pierwsza miłość”: Katastrofa budowlana i korupcja w finale
„Pierwsza miłość”: Jagoda ujawnia prawdę o dziecku!
Daniel Olbrychski w serialu „Pierwsza miłość”
„Pierwsza miłość”. Kim naprawdę jest prawnik Łukasz?
Spełnili swoje marzenie dzięki serialowi „Pierwsza miłość”
„Pierwsza miłość”: Piotr Ligienza w serialu. Co to za postać?
„Pierwsza miłość”: Kim jest tajemniczy znachor Kazimierz?
„Pierwsza miłość”: Czy Artur jest seksoholikiem?
Wiktoria Gąsiewska w serialu „Pierwsza miłość”. Kogo gra?
„Pierwsza miłość”: Jan Wieczorkowski nową postacią

Komentarze
© Polsat 2020