2019-06-06

Polska z Macedonią Północną i Izraelem w Polsat Sport

0

Trzecia oraz czwarta kolejka eliminacji do finałów Mistrzostw Europy UEFA Euro 2020. W piątek 7 czerwca o godz. 20:35 reprezentacja Polski zmierzy się w wyjazdowym meczu z Macedonią Północną, a w poniedziałek 10 czerwca o godz. 20:35 Biało-Czerwoni wrócą na Stadion PGE Narodowy i zagrają z Izraelem. Pozostałe spotkania trzeciej i czwartej kolejki eliminacji na sportowych antenach Polsatu.

Po wygranych meczach z Austrią (1:0) i Łotwą (2:0) na drodze do finałów mistrzostw Europy staną Macedonia Północna i Izrael, który powoli zaczyna wyrastać na „czarnego konia” grupy G. Czy zespół z Robertem Lewandowskim na czele będzie w poniedziałek cieszyć się z kompletu punktów po czterech kolejkach eliminacji do Euro 2020?

Mecz z Macedonią Północną reprezentacja Polski rozegra w piątek na stadionie Tosze Proeski w Skopje. Transmisja od godz. 20:35 na antenie Polsat Sport. Mecz skomentują Mateusz Borek i Tomasz Hajto, a relacje reporterskie z murawy stadionu przygotuje Roman Kołtoń.

Studio przedmeczowe w Polsacie Sport startuje o godz. 18:00. Gośćmi Pauliny Chylewskiej będą Dariusz Dziekanowski, Artur Wichniarek, Paweł Golański i Dariusz Wdowczyk. Przegląd prasy zaprezentuje Justyna Kostyra, a ciekawostki i porównania przedstawi Szymon Rojek. Natomiast najciekawsze akcje w przerwie oraz po spotkaniu przeanalizują Marcin Feddek i Tomasz Łapiński.

Trzy dni później, w poniedziałek 10 czerwca Biało-Czerwoni będą w Warszawie podejmować Izrael. Początek transmisji spotkania, które Mateusz Borek skomentuje wraz z Andrzejem Niedzielanem, od god. 20:35 w Polsacie Sport. Relacje reporterskie przygotują Marcin Feddek i Justyna Kostyra.

Studio przedmeczowe prosto ze Stadionu PGE Narodowego od godz. 18:00 w Polsacie Sport poprowadzi Tomasz Smokowski. Wśród jego gości: Roman Kołtoń, Dariusz Dziekanowski, Paweł Golański, Adam Matysek, Tomasz Hajto, Cezary Kowalski i Tomasz Łapiński. Przegląd prasy oraz wieści z mediów społecznościowych ze studia Polsatu Sport przedstawi Aleksandra Szutenberg, porównania i ciekawostki związane zaprezentuje Przemysław Iwańczyk, a Marcin Lepa i Dariusz Wdowczyk przedstawią widzom najbardziej interesujące akcje pomeczowe.

Pozostałe mecze trzeciej i czwartej kolejki eliminacji do piłkarskich Mistrzostw Europy UEFA Euro 2020 na sportowych antenach Polsatu. Skróty spotkań w piątek, sobotę, poniedziałek oraz wtorek od godz. 23:30 na antenie Polsat Sport w Magazynie Eliminacji Mistrzostw Europy.

Po więcej informacji sportowych zapraszamy na POLSATSPORT.PL.

Zobacz także:
Liga Narodów UEFA: Finały w Polsat Sport i Super Polsat
Liga Mistrzów UEFA: Finał w Polsacie pełen emocji!
Lechia Gdańsk zdobyła Puchar Polski. Wielki sukces!

Komentarze
© Polsat 2019