2019-06-06

Ewa Farna została mamą! Wszystkiego najlepszego!

0

Jakiej płci jest pierwsze dziecko piosenkarki i jak dostało na imię? Już wszystko jasne! Ewa Farna podzieliła się swoją ogromną radością w mediach społecznościowych. Nie zrobiła tego jednak od razu po narodzinach, zachowując tajemnicę przez kilka dni. Artystka poprosiła także wszystkich o uszanowanie prywatności rodziców i maleństwa w tych pięknych i ważnych chwilach.

- Parę dni temu stałam się mamą. Poproszę o respektowanie naszej prywatności i spokoju, którego teraz potrzebuje każda mama. Jesteśmy zdrowi i szczęśliwi. #mama #artur #babyboy - napisała.

Ewa Farna urodziła syna, któremu dała na imię Artur. Ojcem jest Martin Chobot, kolega z zespołu muzycznego, z którym gwiazda koncertuje. Para wzięła ślub w 2017 roku.

Wielbiciele artystki, która w Polsacie była m.in. jurorką programu „Idol” oraz pierwszego sezonu „Śpiewajmy razem. All Together Now”, są zachwyceni i przesyłają w komentarzach pozdrowienia, buziaki i serduszka. Życzenia przekazali m.in. Michał Szpak, Krzysztof Ibisz, Paulina Sykut-Jeżyna oraz wiele innych znanych osób.

„Witamy w gronie mam”, „Dużo zdrówka”, „Odpoczywajcie cudowni” - napisali. Gratulujemy!

Komentarze
© Polsat 2020