2019-06-04

Liga Narodów UEFA: Finały w Polsat Sport i Super Polsat

0

Kluczowe mecze dla najlepszych reprezentacji piłkarskich w Europie. W środę 5 czerwca i w czwartek 6 czerwca rozegrane zostaną półfinały Ligi Narodów UEFA, w których Portugalia zmierzy się ze Szwajcarią, a Holandia z Anglią. Transmisja spotkań o godz. 20:35 w Polsat Sport. Finał UEFA Nations League w niedzielę 9 czerwca o godz. 20:50 na antenach Polsat Sport i Super Polsat. Wcześniej, tego samego dnia o godz. 14:50 w Super Polsacie transmisja meczu o trzecie miejsce.

Finały europejskich pucharów nie oznaczają dla kibiców końca futbolowego szaleństwa. Czas na kluczowe rozstrzygnięcia w Lidze Narodów UEFA. Po zmaganiach fazy grupowej zwycięzcy czterech grup dywizji A: Portugalia, Szwajcaria, Holandia i Anglia rozegrają półfinały, których zwycięzcy zmierzą się w finale. Przegrani powalczą w meczu o trzecie miejsce.

Na początek, w środę 5 czerwca, w pierwszym półfinale Portugalia, która jest także gospodarzem turnieju finałowego, zmierzy się ze Szwajcarią. Czy zespół z Cristiano Ronaldo w składzie wykorzysta atut w postaci swojego stadionu? Transmisja z Porto od godz. 20:35 w Polsat Sport.

Studio przedmeczowe od godz. 19:00 poprowadzi Paulina Chylewska. Jej gośćmi będą m.in. Adam Matysek, Goncalo Feio i Dariusz Dziekanowski. Przegląd prasy oraz ciekawostki dotyczące pierwszego półfinału zaprezentuje Justyna Kostyra. Natomiast analizy najciekawszych akcji pomeczowych przedstawią Marcin Feddek i Dariusz Wdowczyk.

Następnego dnia, w czwartek 6 czerwca na murawę stadionu w Guimaraes wyjdą piłkarze Holandii oraz Anglii. Dla „Pomarańczowych” to pierwszy, po wielu latach przerwy, występ w finałach turnieju rangi międzynarodowej. Czy pokażą swoją siłę? Transmisja od godz. 20:35 w Polsat Sport.

Studio przedmeczowe od godz. 19:30. Gośćmi Tomasza Smokowskiego będą Dariusz Dziekanowski, Adam Matysek, Jan Kępiński i Paweł Golański. Przegląd prasy, wieści z mediów społecznościowych oraz ciekawostki na temat obu drużyn przedstawi Justyna Kostyra. Natomiast w przerwie meczu oraz po jego zakończeniu, najciekawsze akcji tego spotkania przeanalizują Marcin Lepa i Tomasz Łapiński.

Mecze półfinałowe Ligi Narodów UEFA będą komentować Bożydar Iwanow i Andrzej Niedzielan.

Trzy dni później, w niedzielę 9 czerwca w ramach pierwszej edycji rozgrywek Ligi Narodów zobaczymy jeszcze dwa spotkania. Na początek, przegrani środowego i czwartkowego półfinału zmierzą się w meczu o trzecie miejsce, który skomentują Cezary Kowalski i Andrzej Niedzielan. Transmisja od godz. 14:50 w otwartej telewizji na kanale Super Polsat.

O godz. 20:50 Finał Ligi Narodów UEFA, który skomentują Bożydar Iwanow i Artur Wichniarek. Transmisja spotkania na antenach Polsat Sport i Super Polsat.

Studio przed finałem na antenie Polsat Sport od godz. 19:00. Gośćmi Pauliny Chylewskiej w niedzielny wieczór będą m.in. Adam Matysek, Dariusz Dziekanowski i Andrzej Niedzielan. Tradycyjnie w programie Justyna Kostyra zaprezentuje przegląd prasy, ciekawostki i porównania związane z finałem Ligi Narodów, a także czym żyją media społecznościowe, a duet Marcin Feddek i Tomasz Łapiński przeanalizują najciekawsze akcje pomeczowe.

Po więcej informacji sportowych zapraszamy na POLSATSPORT.PL.

Zobacz także:
Liga Mistrzów UEFA: Finał w Polsacie pełen emocji!
Lechia Gdańsk zdobyła Puchar Polski. Wielki sukces!

Komentarze
© Polsat 2020