2019-05-31

Krzysztof Ibisz: Zapraszamy na Dzień Dziecka z Fundacją Polsat

0

Wraz z prezenterem koncert poprowadzą Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski. Wydarzenie z udziałem wielkich gwiazd muzyki w niedzielę 2 czerwca o godz. 16:40 w Telewizji POLSAT. A to wszystko dla najmłodszych, którym nie tylko od święta pomaga Fundacja Polsat. Kogo zobaczymy na scenie i w jakich nastrojach przygotowują się do swojej roli gospodarze imprezy?

Drugi dzień czerwca upłynie pod znakiem świetnej zabawy w doborowym towarzystwie. To wszystko za sprawą koncertu przygotowanego specjalnie dla najmłodszych, aby uczcić ich święto. Pełna słońca, uśmiechu i radości impreza muzyczna jest dedykowana podopiecznym Fundacji Polsat.

Na scenie Sławomir, Cleo, zespół Feel, Michał Szpak i Ewelina Lisowska oraz boysband 4Dreamers. Nie może też zabraknąć artystki młodego pokolenia, która wygrała Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci, czyli Roksany Węgiel. Wśród gwiazd znajdzie się także Zosia Nowakowska, znana widzom Polsatu z programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, gdzie w bajkowym odcinku jako Elsa z „Krainy Lodu” zaśpiewała „Mam tę moc”.

Czym byłaby świetna impreza bez dobrych prowadzących? Do tej roli przygotowuje się trio Krzysztof Ibisz, Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski. Jak widać po boomerangu, który prezenter Telewizji POLSAT umieścił na swoim oficjalnym profilu, zabawa podczas prób prezenterskich trwa w najlepsze. Doświadczony prowadzący zażartował nawet w swoim stylu: - Ja i moi starsi koledzy zapraszamy na Dzień Dziecka - napisał, zachęcając do włączenia w sobotnie popołudnie Polsatu.

„Dzień Dziecka z Fundacją Polsat” 2 czerwca o godzinie 16:40 w Telewizji POLSAT.

Więcej informacji o działaniach Fundacji Polsat - www.fundacjapolsat.pl

Zobacz także:
Roksana Węgiel dla POLSAT.PL z okazji Dnia Dziecka
Krystyna Aldridge-Holc: Lepsze jutro dzieci zależy od nas
Dzień Dziecka z Fundacją Polsat”: Koncert z Lubartowa
Krystyna Aldridge-Holc: Telewizja to nie tylko rozrywka

Komentarze