2019-05-27

„Gliniarze”: Olgierd o krok od śmierci w finale sezonu!

0

Dramatyczny koniec szóstej serii. Co spotkało funkcjonariuszy? Czy śledczy Olgierd przeżył? Dochodzenie w sprawie naczelnika przynosi coraz więcej złych wiadomości. Ktoś śledzi aspiranta Mazura i chce pozbawić go życia. Komisarz początkowo ignoruje ten fakt, jednak w końcu staje twarzą w twarz z realnym zagrożeniem. Jak kończy się szósty sezon serialu „Gliniarze”?

„Gliniarze” - Odcinek 347
W klubie motocyklowym dochodzi do zagadkowego zabójstwa. Ofiarą jest jeden z jego członków. Śledztwo prowadzą Natalia i Kuba. Detektywi odkrywają, że zastrzelony mężczyzna miał wielu wrogów, a jego konflikt z założycielami klubu o mały włos nie doprowadził do rozłamu i bratobójczej wojny między motocyklistami.
Chłopak Natalii, Łukasz, prosi Kubę o pomoc. Mężczyzna chce zrobić swojej partnerce niespodziankę. Jest jednak pewien problem - jest bardzo tajemniczy i za żadne skarby nie chce Roguzowi zdradzić szczegółów planu, który przygotował.

„Gliniarze” - Odcinek 348
Uprowadzona zostaje kontrowersyjna blogerka, która miała na pieńku z wieloma wpływowymi ludźmi. Kobieta skupiała się na ujawnianiu afer korupcyjnych i niejasnych powiązań między urzędnikami a biznesmenami. Agnieszka oraz Adam prowadzą śledztwo i ustalają, że najbliższej rodzinie blogerki również mogło zależeć na jej zniknięciu.
Napięcia na linii Walczak-Bogusz są coraz trudniejsze do zniesienia, zarówno dla detektywów, jak i innych pracowników komendy. Przed partnerami trudna decyzja, bo skuteczność ich współpracy staje pod znakiem zapytania.

„Gliniarze” - Odcinek 349
Były naczelnik wydziału kryminalnego, Piotr Zarębski, zostaje postrzelony przez tajemniczego snajpera. Początkowo podejrzenia padają na siostrzenicę mężczyzny, która niedawno wyszła z więzienia i mogła ściągnąć na niego kłopoty. Kobieta sugeruje jednak, że atak ma związek z osobistą zemstą jednego z gangsterów, którego żona zginęła w akcji zleconej przez Zarębskiego.
Olgierd ma wrażenie, że jest śledzony. Ktoś pojawia się pod jego blokiem i obserwuje go z ukrycia. Czy tajemniczy mężczyzna ma związek ze śledztwem w sprawie ataku na naczelnika? Olgierd lekceważy zagrożenie, przez co znajdzie się w śmiertelnym niebezpieczeństwie.

„Gliniarze” - Odcinek 350
Dochodzi do porwania syna zamożnego biznesmena. Podejrzaną jest była dziewczyna uprowadzonego, u której stwierdzono zaburzenia psychiczne. Jednocześnie okazuje się, że rodzina porwanego ma na pieńku z szemranymi osobami.
Natalia i Kuba, działając pod presją czasu, muszą zapobiec tragedii. W ramach działań operacyjnych Natalia i Kuba nocują w hotelu, udając parę. Czy między przyjaciółmi i partnerami w pracy dojdzie do czegoś więcej?

Czy Olgierd przeżyje? Do czego dojdzie między Kubą i Natalią? Jak potoczą się dalsze losy serialowych „Gliniarzy”?

Gliniarze od poniedziałku do piątku o godz. 17:00 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
„Gliniarze”: Związek Natalii i Łukasza runie przez śledztwo?
„Gliniarze”: Tajemnica Agnieszki zostanie odkryta?
„Gliniarze”: Kolejne kłopoty w życiu Kuby Roguza!
„Gliniarze”: Natalia Nowak jest w nowym związku!
„Gliniarze”: Czy Olgierd padł ofiarą oszusta?

Komentarze
© Polsat 2020