2019-05-25

„Wierzę w miłość”. Zenon Martyniuk i Akcent w Sopocie

0

Drugiego dnia Polsat SuperHit Festiwal 2019 artysta dał specjalny koncert. Lepszego muzycznego finału imprezy trudno sobie wyobrazić. 25 maja Zenon Martyniuk zaśpiewał w Operze Leśnej największe przeboje grupy Akcent. Jego piosenki od lat cieszą i bawią wszystkich Polaków. Jak było?

- Wierzcie lub nie, ale prawdziwe hity dopiero przed nami - powitała widzów prowadząca Paulina Sykut-Jeżyna. - Pretekstów, aby go słuchać jest bardzo wiele. W tym roku kończy pięćdziesiąt lat, więc to najlepszy powód! - dodała Agnieszka Hyży. Nikogo do wybornej zabawy nie trzeba było długo zachęcać.

Czy ktoś ma jeszcze wątpliwości dlaczego „Przez twe oczy zielone” odnotował na YouTube ponad 166 milionów wyświetleń? Reakcja widowni w Sopocie to czysty dowód na uwielbienie dla króla disco polo. - Jest pięknie! - dziękował.

Jak się bawić, to się bawić. „Moja gwiazda”, „Przekorny los” oraz „Kochana wierzę w miłość” rozkołysały całą Operę Leśną. - Wszystkie rączki w górę, wszystkie dłonie klaszczą - zachęcał Zenek Martyniuk.

Taki tytuł nosi jeden z jego największych przebojów, szósty album w bogatym dorobku oraz biografia, na kartach której opowiadał, że nie zawahał się pójść za swoimi marzeniami, bo muzykę kochał od dziecka. W Sopocie nie mogło zabraknąć przeboju „Życie to są chwile”.

Czas na wyróżnienia. Wśród nich Serce do Muzyki od Polsatu, pamiątkowa statuetka od Disco Polo Music, którą wręczyła szefowa kanału Magdalena Skibicka i producent Daniel Krok, a także nagroda od Radia Vox FM, którą przekazał dyrektor programowy stacji, Piotr Rzepka. - Zespół Akcent jako pierwszy wykonawca przekroczył dziesięć tysięcy emisji - podkreślił.

A na finał ponownie „Przez twe oczy zielone”. Tego utworu można słuchać bez końca!

Polsat SuperHit Festiwal 2019 od piątku 24 maja do niedzieli 26 maja o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Varius Manx: To już 30 lat? Wierzyć się nie chce!
Paulina Sykut-Jeżyna: Festiwal w Sopocie? Czekam na...
Studio SuperHit Festiwal w gościach u Zenka Martyniuka
Maryla Rodowicz dla POLSAT.PL: 50 lat Królowej!
Mąż, żona i festiwal. Maciej Dowbor z Joanną Koroniewską!
Krzysztof Ibisz o Polsat SuperHit Festiwal 2019
Nina Terentiew o sukcesie festiwalu: Tworzą go widzowie!
Gwiazdy zapraszają na Polsat SuperHit Festiwal 2019
Konferencja prasowa Polsat SuperHit Festiwal 2019
Polsat SuperHit Festiwal 2019. Co, gdzie, kiedy?

Komentarze
© Polsat 2019