2019-05-25

Mrozu świętował 10-lecie na Polsat SuperHit Festiwal 2019

0

Długo będzie pamiętał jubileusz pracy artystycznej obchodzony w Operze Leśnej. Mrozu to jeden z najbardziej uzdolnionych wokalistów ostatnich lat, a do tego producent, kompozytor i autor tekstów. Przez dekadę zgromadził sporo przebojów, które mógł zaprezentować widowni w Sopocie. Najlepszego!

Od tego wszystko się zaczęło, więc wybór nie mógł być inny. Na otwarcie hit „Miliony monet” z płyty o tym samym tytule, wydanej w 2009 roku. Nie tylko jego fani to znają. „Unosisz się i opadasz na dół, muszę Cię mieć, nim znikniesz bez śladu. Ja mam ten idealny plan, ty masz ten idealny stan” - Mrozu natychmiast wprowadził publiczność w dobry nastrój.

Było trzęsienie ziemi, więc napięcie rośnie. W Sopocie wszyscy wiedzą, jak rozkręca się imprezę. Bo „Jak nie my to kto”... - Sopot, wstajemy, wstajemy - zachęcał do wspólnej zabawy Mrozu. No i buja się całe sąsiedztwo.

Dalej jeden z najnowszych singli „Napad” oraz „Nic do stracenia” z udziałem Sound’n’Grace, żeby potem wypłynąć na „Szerokie wody”. Piękne podsumowanie artystycznego dorobku.

Jubileusz to nie tylko czas wspomnień, ale również wyróżnienia. Na półce z nagrodami miejsce u Mroza znajdzie Serce do Muzyki. - Dziękuję wszystkim, którzy kupują moje płyty i mnie wspierają - powiedział. - Jutro Dzień Matki, a tu jest moja mamusia. Kocham Cię! - dodał.

Życzymy kolejnych dziesięciu owocnych lat na scenie!

Polsat SuperHit Festiwal 2019 od piątku 24 maja do niedzieli 26 maja o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Varius Manx: To już 30 lat? Wierzyć się nie chce!
Paulina Sykut-Jeżyna: Festiwal w Sopocie? Czekam na...
Studio SuperHit Festiwal w gościach u Zenka Martyniuka
Maryla Rodowicz dla POLSAT.PL: 50 lat Królowej!
Mąż, żona i festiwal. Maciej Dowbor z Joanną Koroniewską!
Krzysztof Ibisz o Polsat SuperHit Festiwal 2019
Nina Terentiew o sukcesie festiwalu: Tworzą go widzowie!
Gwiazdy zapraszają na Polsat SuperHit Festiwal 2019
Konferencja prasowa Polsat SuperHit Festiwal 2019
Polsat SuperHit Festiwal 2019. Co, gdzie, kiedy?

Komentarze
© Polsat 2019