2019-05-24

Urodziny Agnieszki Chylińskiej i największa domówka w Polsce

0

Była feta i gromkie „Sto lat” od publiczności Polsat SuperHit Festiwal 2019. W Operze Leśnej usłyszeliśmy największe hity, jakie wylansowała artystka. Nieokiełznana i niepowtarzalna. Raz kobieca i delikatna, a innym razem ostra jak brzytwa. Jaka była Agnieszka Chylińska podczas tego wieczoru? Jak zareagowała na urodzinowe niespodzianki?

Jej głos jest jedyny w swoim rodzaju. Od początku kariery przyciągała uwagę. Przede wszystkim do swojej twórczości. Bezkompromisowa, ale też empatyczna. Nic dziwnego, że zaniemówiła, gdy wszyscy w amfiteatrze zaśpiewali jej „Sto lat”. - Nie mam słów - powiedziała wzruszona. Co na początek? „Znalazłam”!

- Ja jestem stąd - opowiadała o Gdańsku i Sopocie, przywołując historię, gdy jako nastolatka zaglądała do Opery Leśnej przez ogrodzenie. Już wtedy wiedziała, że nie będzie biegać do gwiazd po autografy, ale sama je rozdawać.

- Pierwsza piosenka. Bardzo się denerwowałam. Miałam osiemnaście lat. Po prostu chciałam śpiewać dla ludzi - zapowiedziała swój debiutancki przebój „Drzwi”. A po nim coś do tańca: „Nie mogę Cię zapomnieć”.

Dalej hit „Mam zły dzień”, którego tytuł - jak sama przyznała - nie odnosił się do urodzinowego wieczoru i został poprzedzony podziękowaniami dla rodziców. - Dzięki Wam tyle pięknych rzeczy przeżyłam - powiedziała Agnieszka Chylińska i pozdrowiła menadżerkę. - Przygarnij mnie na kolejne piętnaście lat - poprosiła.

Było też parę wyjątkowych zdań ze sceny do dzieci. - Dziękuję za kociokwik, sajgon i fajerwerki w domu. A jak już zdejmuję łeb tej gwiazdy, to jestem po prostu mamą i bardzo to lubię - powiedziała. Co teraz? Emocjonalny „Kiedy powiem sobie dość”. - Będę się wzruszała - zapowiadała i... spontanicznie poszła prosto w tłum fanów.

Skoro mamy urodziny, to czas na życzenia oraz tort. Niespodziewanie złożyli je... piłkarze Ekstraklasy, a prezent - koszulkę piłkarską dla fanki futbolu - wręczył osobiście prezes Ekstraklasa S.A., Marcin Animucki.

Agnieszka Chylińska otrzymała także pamiątkowe Serce do Muzyki, a potem na zakończenie show zaśpiewała przebój „Królowa łez”.

To była domówka, którą długo będziemy pamiętać! Sto lat!

Polsat SuperHit Festiwal 2019 od piątku 24 maja do niedzieli 26 maja o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Varius Manx: To już 30 lat? Wierzyć się nie chce!
Paulina Sykut-Jeżyna: Festiwal w Sopocie? Czekam na...
Studio SuperHit Festiwal w gościach u Zenka Martyniuka
Maryla Rodowicz dla POLSAT.PL: 50 lat Królowej!
Mąż, żona i festiwal. Maciej Dowbor z Joanną Koroniewską!
Krzysztof Ibisz o Polsat SuperHit Festiwal 2019
Nina Terentiew o sukcesie festiwalu: Tworzą go widzowie!
Gwiazdy zapraszają na Polsat SuperHit Festiwal 2019
Konferencja prasowa Polsat SuperHit Festiwal 2019
Polsat SuperHit Festiwal 2019. Co, gdzie, kiedy?

Komentarze